Advert
Advert
Advert

GÖKÇEBEY OSB İÇİN GİTTİLER

Bakan yardımcısı Büyükdede ile Zonguldak’ta sektörel çeşitliliğin sağlanması ve bölgesel kalkınmanın artırılması görüşüldü.

GÖKÇEBEY OSB İÇİN GİTTİLER
Bu içerik 183 kez okundu.
Advert

 

 Zonguldak Ticaret Sanayi Odası (TSO) Başkanı Metin Demir beraberinde Devrek TSO Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, AKP Zonguldak Milletvekilleri Hamdi Uçar ve Polat Türkmen, Sanayi ve Teknoloji Bakan yardımcısı Hasan Büyükdede’yi makamında ziyaret ettiler. Ziyarette, Zonguldak’ta sektörel çeşitliliğin sağlanması ve bölgesel kalkınmanın artırılmasıyla ilgili konuların görüşüldüğü öğrenildi.

TSO Başkanı Demir, sosyal medya hesabından, “İlimizde Sektörel çeşitliliğin sağlanması ve bölgesel kalkınmanın arttırılması amacı ile Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasının çalışmalar arasında bulunan, Girişim Küçük Sanayi Sitesi ve Gökçebey Organize Sanayi Bölgesi projelerinin, hazırlanan fizibilite raporlarını paylaşmak ve projeleri hızlandırmak maksadı ile , İlimiz Milletvekilleri Sayın Polat Türkmen, Sayın Hamdi Uçar ve Devrek İlçemiz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcımız Sayın Hasan Büyükdede ziyaret edildi.

Sayın Bakan yardımcımıza nazik kabulleri, Sayın Milletvekillerimize ise himaye ve destekleri için teşekkür için teşekkür ederim” diye paylaşım yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE “KALDIRIK OTU” TEZGAHDAKİ YERİNİ ALDI
DEVREK’TE “KALDIRIK OTU” TEZGAHDAKİ YERİNİ ALDI
GEBEŞ: TÜM İNSANLIĞA IŞIK TUTAN KADINLARIMIZI KUTLUYORUM
GEBEŞ: TÜM İNSANLIĞA IŞIK TUTAN KADINLARIMIZI KUTLUYORUM