Advert
Advert
Advert

RIFAT VERİM MÜDÜR OLDU

Devrek İlçe Tarım ve Orman Müdür Vekili Rıfat Verim bu göreve asaleten atandı.

RIFAT VERİM MÜDÜR OLDU
Bu içerik 4151 kez okundu.
Advert

 

 Devrek İlçe Tarım ve Orman Müdür Vekili Rıfat Verim bu göreve asaleten atandı. Rıfat Verim’in bu göreve asaleten atanması Devrekli çiftçiler arasında büyük bir memnuniyet yarattı.
    Devrek Kaymakamı Ümit Altay ile İl Tarım ve Orman Müdürü Cemalettin Çataklı’nın bakanlığa yaptıkları teklif neticesinde Müdür Vekili Rıfat Verim Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin onayıyla bu göreve asaleten atandı.
    Devrek’te tarımsal alanda yaptığı çalışma ve projelerle göz dolduran Müdür Verim, İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesini 2010 yılında birincilikle bitirdikten sonra 2011 yılında da Bartın’da göreve başladı. 2014 yılında eş durumundan Devrek’e gelen Rıfat Verim 2018 yılı Eylül ayından itibaren de İlçe Tarım ve Orman Müdür vekilliği görevini yürüttü.
    Devrek’te tarım, hayvancılık, sera ve fidancılık alanlarında bir çok ilklere imza atarak çiftçilerimizin gönlünde yer edinen Müdür Verim’e Bölge Haber ailesi olarak yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet     0000-00-00 Tarım Bakanlığında asaleten atandın mı maaşın düşer. Vekalaten baksaydı müdürümüz daha fazla maaş alırdı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HACİZLİ OLMAMAK İÇİN YAPILANDIRIN
HACİZLİ OLMAMAK İÇİN YAPILANDIRIN
ÇAYCUMA'YA PİYANGO VURDU
ÇAYCUMA'YA PİYANGO VURDU