Advert
Advert
Advert

-780'E İNDİLER

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdürü Kazım Eroğlu, TTK Karadon İşletmesi’nde yeni açılan kuyuda incelemelerde bulundu

-780'E İNDİLER
Bu içerik 356 kez okundu.
Advert

 

 Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdürü Kazım Eroğlu, TTK Karadon İşletmesi’nde yeni açılan kuyuda incelemelerde bulundu. -780 koduna kadar inilen yeni kuyuyu yerinde inceleyen Genel Müdür Kazım Eroğlu ve beraberindeki heyet, çalışmalar hakkında da bilgi aldı. Yeni kömür rezervi ve damarların işlenmesinde önemli rol oynayacak olan yeni kuyuda çalışmalar ise neredeyse tamamlanma aşamasına geldi.

TTK Genel Müdürlüğü’nden incelemelerle ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi; “Genel Müdürümüz Karadon TİM Yeni Kuyuda İncelemelerde bulundu.

Genel Müdürümüz Kazım Eroğlu, GMİS Başkanı Hakan Yeşil,  beraberinde Kurum Genel Müdür Yardımcısı İsmail Güner, Müessese Yöneticileri ve GMİS Sendikası Başkan Yardımcısı Volkan Yıldız ile Karadon TİM Yeni Kuyuda, -780 m’ye kadar derinleştirilip testleri yapılan ve tamamlanma aşamasına gelen çalışmaları yerinde incelediler.

Bununla birlikte; Karadon TİM’de çalışmaları devam eden “Tavan Saplaması ve Püskürtme Beton Uygulamaları” da yerinde incelendi.

Kurumda, Kozlu TİM’de de uygulanmakta olan, uygulama geleneğiyle devamlılığı oluşturulduğunda demir bağ-ahşap malzemeden ve ayrıca yıllara sarih tamir-bakım hizmetlerinden önemli oranda tasarruf sağlayacak  “Tavan Saplaması ve Püskürtme Beton Uygulamaları”nı yapan ekibe hizmetlerinden dolayı teşekkür edildi.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HACİZLİ OLMAMAK İÇİN YAPILANDIRIN
HACİZLİ OLMAMAK İÇİN YAPILANDIRIN
ÇAYCUMA'YA PİYANGO VURDU
ÇAYCUMA'YA PİYANGO VURDU