Advert
Advert
Advert

TEMASLI AVUKAT ADLİYEYE GİRMEYE ÇALIŞTI

Zonguldak’ta adliye girişinde Hayat Eve Sığar (HES) kodu sorgulaması yapılan Avukat A. Ü. (24) Covid-19 hastasıyla temaslı olduğu ve karantinada kalması gerektiği anlaşıldı

TEMASLI AVUKAT ADLİYEYE GİRMEYE ÇALIŞTI
Bu içerik 693 kez okundu.
Advert

 

Zonguldak’ta adliye girişinde Hayat Eve Sığar (HES) kodu sorgulaması yapılan Avukat A. Ü. (24) Covid-19 hastasıyla temaslı olduğu ve karantinada kalması gerektiği anlaşıldı. İstanbul’dan duruşma için geldiği öğrenilen Avukat A.Ü. sağlık ekiplerinin yoğunluğu bedeni ile polis nezaretinde yurda götürüldü.

Zonguldak Adliye binasına öğle saatlerinde gelen Avukat A. Ü.’nün, girişte polis ekiplerince HES kodu sorgulaması yapıldı. Bunun üzerine A. Ü.'nün Covid-19 hastasıyla temaslı olduğu, karantina kuralını ihlal ettiği belirlendi. Polis ekipleri, A. Ü.’yü karantina kuralını ihlal ettiğini ve evinde izole olması gerektiğini anlattı. Riskli temaslı Avukat yaklaşık 1 saat adliyede bekletildikten sonra polis nezaretinde otoparkta bulunan aracına götürüldü. Aracına binen Avukat A. Ü. karantina için polis ekiplerince Kozlu ilçesinde faliyet gösteren Abdullah Sabri Efendi Erkek Öğrenci Yurdu’na götürüldü.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 DEVREK GÜNEŞİ EZGİ MOLA'NIN MUTFAĞINA DOĞDU
DEVREK GÜNEŞİ EZGİ MOLA'NIN MUTFAĞINA DOĞDU
DEVREK ÇİLEK KOKACAK
DEVREK ÇİLEK KOKACAK