Advert
Advert
Advert

MOTORCU ÇIRAĞINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Cüzdan sahibinin üç günlük bir çalışmayla Bakırcılar Köyü’nden M.K. olduğunu belirleyen Mehmet Can Kırımlı cüzdanı sahibine teslim etti.

MOTORCU ÇIRAĞINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Bu içerik 2645 kez okundu.
Advert

    Devrek Sanayi Sitesinde motorcu çırağı,  olarak çalışan 18 yaşındaki Mehmet Can Kırımlı yolda bulduğu  bulduğu içinde bir miktar para ve kimlik kartlarının bulunduğu cüzdanı, sahibine ulaştırdı.

    Devrek’in Yazıcıoğlu Köyünde ikamet eden ve Sanayi Sitesi’nde motorcu çırağı olarak çalışan 18 yaşındaki Mehmet Can Kırımlı yolda bulduğu içinde bin 500 lira ile kart ve nüfus cüzdanı bulunan cüzdanı sahibine teslim etti.

    Cüzdan sahibinin üç günlük bir çalışmayla Bakırcılar Köyü’nden M.K. olduğunu belirleyen Mehmet Can Kırımlı cüzdanı sahibi M.K.’ye teslim etti.

    Devrek Sanayi Sitesi’nde motorcu çırağı olarak çalışan Kırımlı, motorsikletiyle köyünden işyerine gelirken Çolakpehlivan Köyü Kozludere mevkiinde yolun kenarında bir cüzdan buldu. Cüzdanın sahibini babası Muhammet Kırımlı ile 3 gün aradıktan sonra Bakırcılar Köyü’nden M.K. olduğunu tespit etti. Sonrada M.K.’ye haber vererek çalıştığı işyerine gelmesini istedi. İşyerinde cüzdanı sahibine veren Mehmet Can Kırımlı, “Benim cüzdan sahibinden hiçbir beklentim yok. Ama bana teşekkür bile etmedi, asıl üzüntüm bu.” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK'TE KAR MANZARALARI
DEVREK'TE KAR MANZARALARI
DEVREKLİ 4 KİŞİ DAHA KORONADAN YAŞAMINI YİTİRDİ
DEVREKLİ 4 KİŞİ DAHA KORONADAN YAŞAMINI YİTİRDİ