Advert
Advert
Advert

DR. ÇELİK DEVREK DEVLET HASTANESİNE ATANDI

Devrek’in sevilen doktorlarından Avni Çelik Devrek Devlet Hastanesi’ne atandı

DR. ÇELİK DEVREK DEVLET HASTANESİNE ATANDI
Bu içerik 4112 kez okundu.
Advert

 

      Devrek’in sevilen doktorlarından Avni Çelik Devrek Devlet Hastanesi’ne atandı. Dr. Çelik görevine  ve hasta kabulüne başladı. Çocuk hastalıkları uzmanı olan Dr. Avni Çelik 1967 yılında Konya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimi ve Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi.

     1991-1994 arasında Gökcebey Sağlık Ocağında doktor olarak görev yapan Avni Çelik, Uzmanlık Eğitimini Van 100.Yıl Üniversitesinde tamamladı. Bir süre Antalya’da özel bir hastanede çocuk sağlıgı uzmanlıgı yaptıktan sonra 2001 yılında Devrek Devlet Hastanesi’ne çocuk hastalıkları uzmanı olarak atandı.

     Buradaki görevinden ayrılarak Devrekte Özel Işın Tıp Merkezi kurucuları arasında yer aldı ve burada da 10 yıl süreyle görev yaptı.

     Dr. Avni Çelik 25 Aralık 2020 tarihinden itibaren de Devrek Devlet Hastanesinde göreve ve hasta kabülüne başladı.

     Aynı zamanda kızı da doktor olan Avni Çelik, Devrek Devlet Hastanesinde kızı Dr. Merve Çelik ile birlikte görev yapmanın mutluluğunu yaşıyor.

    Bölge Haber ailesi olarak Dr. Avni Çelik ağabeyimize görevinde başarılar diliyor bu atamanın kendisine ve Devrek’imize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HACİZLİ OLMAMAK İÇİN YAPILANDIRIN
HACİZLİ OLMAMAK İÇİN YAPILANDIRIN
ÇAYCUMA'YA PİYANGO VURDU
ÇAYCUMA'YA PİYANGO VURDU