Advert
Advert
Advert

2021 TAKVİMİNE İLGİ BÜYÜK

Çaycuma Belediyesi’nin 2021 yılı işçin hazırladığı takvimler ilgi görüyor.

2021 TAKVİMİNE İLGİ BÜYÜK
Bu içerik 547 kez okundu.
Advert

 

Çaycuma Belediyesi’nin 2021 yılı işçin hazırladığı takvimler ilgi görüyor. Kürşat Coşgun’un çizimlerinden oluşan takvim karikatürlerle Çaycuma’yı ve belediyenin hizmetlerini anlatıyor.

Çaycuma Belediyesi’nin takvimleri büyük ilgi görüyor. Zonguldak Kültür ve Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Coşgun tarafından çizilen karikatürlerden oluşan takvim, çizgilerle, Çaycuma’nın kültür değerleriyle belediyenin çalışmalarını anlatıyor. Çaycuma’da yaygın olarak dağıtılan ve vatandaşlardan büyük talep gören takvimlerden yurtdışındaki Çaycumalılara da gönderiliyor. Yılın son gününde Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı Çaycumalı esnaf Metin Akman’la ziyaret eden Almanya Çaycumalılar Derneği Yusuf Ceng de gurbetteki vatandaşlarımız için bir miktar takvim aldı.  Ceng’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kantarcı, gurbetteki hemşerilerine selamlarını iletirken, bu vesile ile yurtdışındaki tüm vatandaşların yeni yılını da kutladı.

“VATANDAŞLARIMIZ ÇOK BEĞENDİ”

Yapılan takvimle ilgili bilgiler de veren Başkan Kantarcı, “Bu yıl farklı bir konseptte bir takvim hazırladık. ZOKEV’in çok değerli başkanı Kürşat Coşgun’un karikatürlerinden oluşan takvimde, ilçemizin kültür değerleriyle belediyemizin hizmetleri çizgilerle anlatılıyor. Mizahi bir dilin hakim olduğu takvim göz alıcı grafiği, estetiğiyle de dikkat çekiyor. Uzun yıllar saklanacak bir arşiv malzemesi olma niteliği sahip olan çalışma bir kent imecesi özelliği taşıyor. Her yönüyle belediyemize yakışan takvimi vatandaşlarımız da çok beğendi. Başta sevgili kardeşim Kürşat Coşgun olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK'TE 402 MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİSİ YÜZ YÜZE EĞİTİME BAŞLAYACAK
DEVREK'TE 402 MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİSİ YÜZ YÜZE EĞİTİME BAŞLAYACAK
  SAĞLIK OCAĞI  MERDİVENLERİNE TRABZAN YAPILDI
SAĞLIK OCAĞI MERDİVENLERİNE TRABZAN YAPILDI