Advert
Advert

GÖKÇEBEY'DE İLK KAZMA VURULDU

Zonguldak AKP Milletvekillerinin girişimleriyle Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 2020 yatırım programları arasına alınan Gökçebey Gençlik Merkezi’ne ihaleyi alan firma tarafından ilk kazma vuruldu

GÖKÇEBEY'DE İLK KAZMA VURULDU
Bu içerik 1827 kez okundu.
Advert

 

 Zonguldak AKP Milletvekillerinin girişimleriyle Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 2020 yatırım programları arasına alınan Gökçebey Gençlik Merkezi’ne ihaleyi alan firma tarafından ilk kazma vuruldu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 2020 Yılı Yatırım Programı arasında yer alan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 16.12 2020 tarihinde ihalesi gerçekleştirilen Gökçebey Gençlik Merkezi Yapılması için 05.01.2021 tarihinde yer teslimi yapılmasının ardından işe başlanıldı.

HAKAN YÜKSEL : GÖKÇEBEY GENÇLİĞİNE HİZMET ETMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel; "Gökçebey ilçemizde tam teşekküllü Gençlik Merkezinin ilk adımını atmanın gururunu yaşıyoruz.

Yatırım projelerimiz arasında yer alan Gökçebey Gençlik Merkezinin tamamlanmasıyla gençlerimize bundan sonra kendi evlerinde hizmet edeceğiz. Merkezimizde gençlerin sportif, sosyal, kültürel, sanatsal faaliyetler çerçevesinde serbest zamanlarını ilgileri ve istekleri doğrultusunda geçirebilmelerini sağlayacağız."

TESİSLERİN DEVAMI GELECEK

Tesisleri yerinde inceleyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, Gökçebey Kaymakamı Ömer Övünç Koşansu, Gökçebey Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İsmail Keskin Gökçebey’e yapılacak diğer yatırımların da müjdesini verdi.

Tip kapalı spor salonu, 500 seyirci kapasiteli portatif tribün, 2’li soyunma odaları ve sentetik çim yüzeyli futbol sahası ile Gökçebey’e yatırımlara devam edeceğinin bilgisi verildi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK BELEDİYESİ’NDEN İKİ KÜLTÜR HİZMETİ DAHA: RÜŞTÜ ONUR VE MÜFİDE GÜZİN ANADOL ADINA YARIŞMA DÜZENLİYOR
DEVREK BELEDİYESİ’NDEN İKİ KÜLTÜR HİZMETİ DAHA: RÜŞTÜ ONUR VE MÜFİDE GÜZİN ANADOL ADINA YARIŞMA DÜZENLİYOR
BAŞKAN BOZKURT’TAN RAMAZAN AYI KUTLAMA MESAJI
BAŞKAN BOZKURT’TAN RAMAZAN AYI KUTLAMA MESAJI