Advert

TABLETLER MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİNE TESLİM EDİLDİ

55 adet tablet milli eğitim müdürlüklerine teslim edildi.

TABLETLER MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİNE TESLİM EDİLDİ
Bu içerik 495 kez okundu.
Advert

 

 -Sercan KAPUSUZ-

  TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu öncülüğünde TOBB tarafından başlatılan ‘TOBB Küçük Parmaklar’ projesi ile Türkiye genelinde pandemi sürecinde online eğitim gören ve maddi imkanı olmayan 30 bin öğrenci için temin edilen klavyeli tabletler oda ve borsalar aracılığı ile Milli Eğitim Müdürlüklerine teslim edilmeye başlandı.

  Devrek Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)  ve  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliği ile temin edilen tablet bilgisayarlar Devrek ve Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine törenle teslim edildi.

  TOBB’dan Devrek TSO’ya gönderilen 55 adet tablet bilgisayar Devrek TSO Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu tarafından 35 adedi Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne  ve  20 adedi Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne olmak üzere Devrek TSO Genel Sekreter Cihat Yaban, Devrek  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Kahya, Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Alagöz ile Devrek İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Cemalettin Yüceer ve Muhammet Atlı'nın katıldığı törenle Milli Eğitim Müdürlerine teslim edildi.

Teslim töreninde konuşan Başkan Haldun Hacıkulaoğlu;  “Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle zor bir dönem geçiriyoruz. Bu dönemde eğitim ve öğretim hayatı da olumsuz etkilendi. Yüz yüze gerçekleştirilemeyen eğitimler uzaktan eğitim sistemi ile gerçekleşiyor ve bu süreçte ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitimlerinin de aksatmadan devam edebilmeleri için TOBB ve Devrek TSO işbirliğiyle 55 adet tablet bilgisayarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimize teslim ettik. Ülkemizin geleceği olan öğrencilerimize desteklerimiz devam edecektir” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TIĞ’IN ŞİİRLERİ AZERBAYCAN DİLİNDE
TIĞ’IN ŞİİRLERİ AZERBAYCAN DİLİNDE
DEVREK BELEDİYESİ’NDEN İKİ KÜLTÜR HİZMETİ DAHA: RÜŞTÜ ONUR VE MÜFİDE GÜZİN ANADOL ADINA YARIŞMA DÜZENLİYOR
DEVREK BELEDİYESİ’NDEN İKİ KÜLTÜR HİZMETİ DAHA: RÜŞTÜ ONUR VE MÜFİDE GÜZİN ANADOL ADINA YARIŞMA DÜZENLİYOR