Advert
Advert
Advert

BELEDİYEYE BORCU OLANALAR DİKKAT!

7256 sayılı vergi affı kapsamında belediyeye borcu bulunan vatandaşların yapılandırma için müracaatlar devam ediyor.

BELEDİYEYE BORCU OLANALAR DİKKAT!
Bu içerik 458 kez okundu.
Advert

 

  7256 sayılı vergi affı kapsamında belediyeye borcu bulunan vatandaşların yapılandırma için müracaatlar devam ediyor. Yapılandırma için son gün 01 Şubat 2021

 Devrek Belediyesi 17 Kasım 2020 tarih ve 31307 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan ‘Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7256 sayılı Kanun’ çerçevesinde su, emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam, kira, işgaliye gibi borçların yeniden yapılandırılacağını başvuru için son tarihin 01 Şubat 2021 olduğunu duyurdu.

Devrek Belediyesi'nden borçların yapılandırmasına yönelik yapılan açıklamada;

“Çıkartılan 7256 sayılı kanun ile vatandaşlarımıza geçmiş dönem borçlarını ödemek için büyük bir imkan sunulmuştur. Belediyeler de bu kapsam içerisine dahil edilerek belediyeye borcu olan vatandaşlarımız da bu fırsattan yararlanabilecek. Bu zamana kadar borçlarını ödeyememiş olan vatandaşlarımız belediyemize gelerek borçlarını yapılandırma imkânından faydalanabilirler.

   7256 sayılı yasa kapsamında Belediyemize ait 31 Ağustos 2020 ve öncesine ait su, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan reklam vergisi ve diğer borçlarla ilgili yapılandırmalar yapılabilecek. yapılandırmadan faydalanmak isteyen vatandaşlarımızın 01 Şubat 2021 tarihene kadar başvur yapmaları gerekmektedir."denildi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 BAŞARILARI ÖDÜLLENDİRİLDİ
BAŞARILARI ÖDÜLLENDİRİLDİ
TUTULMAZ: VAKA SAYILARINDA ARTIŞ VAR
TUTULMAZ: VAKA SAYILARINDA ARTIŞ VAR