Advert
Advert

BOZKURT: 7 GÜN 24 SAAT YAŞAYAN BİR ALAN OLACAK

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, olumsuz hava şartları nedeniyle yapımına ara verilen Seyir Terası inşaatında inceleme yaptı.

BOZKURT: 7 GÜN 24 SAAT YAŞAYAN BİR ALAN OLACAK
Bu içerik 1012 kez okundu.
Advert

   

 Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, olumsuz hava şartları nedeniyle  yapımına ara verilen Seyir Terası inşaatında inceleme yaptı.

    Başkan Çetin Bozkurt, Seyir Terası Projesinin tamamlandığında 5 bin 500 metrekarelik alanıyla halka hizmet vereceğini, kaydetti.

    Devrek Belediyesi tarafından halkın dinlenme ve rahat nefes alabilmesi amacıyla yapılan “Seyir Terası” inşaatına olumsuz hava şartları nedeniyle ara verilmişti. Tesisin yapımına yeniden başlanılması üzerine burada inceleme yapan Başkan Çetin Bozkurt, çalışmaları yerinde görerek, yetkililerden bilgi aldı.

    Seyir Terası’nın, halka derin bir nefes aldıracağını belirten Başkan Bozkurt, “Halkımız bu alanda rahat ve huzur içinde dinlenebilecek, yürüyüşünü yapabilecek, kafeterya ya da oturma gruplarında çayını yudumlarken de Devrek’imizin birbirinden güzel manzaralarını seyretme imkanı bulacak. Çocuklarımız içinde oyun alanlarının yer alacağı bu mekanı 7 gün 24 saat yaşayan bir alan haline getirmeyi hedefliyoruz.” diye konuştu.

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM