Advert
Advert
Advert

CHP MASKE VE KİTAP DAĞITTI

Bakacakkadı'da vatandaşa ücretsiz maske ve kitap dağıtıldı.

CHP MASKE VE KİTAP DAĞITTI
Bu içerik 469 kez okundu.
Advert

 

 -Sercan KAPUSUZ- 

Bakacakkadı'da vatandaşa ücretsiz maske ve kitap dağıtıldı.

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gökçebey İlçe Teşkilatı ve CHP Bakacakkadı İlçe Teşkilatı ile birlikte korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında Bakacakkadı'da vatandaşa ücretsiz maske ve kitap dağıttı.

CHP Gökçebey İlçe Başkanı Murat Merdivan öncülüğünde yapılan orgnizasyonda korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında ilçe yönetimi, ilçe ve gençlik kolları ile kadın kolları üyeleriyle beraber Bakacakkadı merkezde kuaför, lokanta ve vatandaşa ücretsiz maske ve kitap dağıtımı gerçekleştirdi.

Dağıtılan maskeler için açıklamada bulunan CHP Gökçebey İlçe Başkanı Murat Merdivan , “Bugün korona virüsü salgını tedbirleri kapsamında Gökçebey ve Bakacakkadı Belde örgütümüzle birlikte Bakacakkadı Beldesi'nde düzenlemiş olduğumuz etkinlikte çocuklarımız ve vatandaşlarımız için ücretsiz kitap ve belde halkımız için ücretsiz maske dağıtımını gerçekleştirdik.

  Dün olduğu gibi bugün de halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bugün gerçekleştirdiğimiz maske ve kitap  dağıtımı da bir dayanışma örneğidir. Bu etkinlikte emeği geçen tüm örgüt arkadaşlarıma teşekkür ederim.” dedi.

  Corona virüsü salgınıyla mücadele kapsamında düzenlenen etkinliğe Cumhuriyet Halk Partisi Gökçebey İlçe Başkanı Murat Merdivan, Bakacakkadı Belediye Başkanı Oktay Albuz, İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Nermin Bozaklı, Belde Başkanı Salim Kaya, Belde Kadın kolları Başkanı Zehra Albuz, Belde Belediye Meclis Üyesi Nevzat Kaya ve Kemal Özbay, Gökçebey ilçe yönetim kurulu başkan yardımcısı Şeref Pazar, Gökçebey Belediye  Meclis Üyesi Mustafa Uyan ve Ali Rıza Yılmaztürk katıldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM