Advert
Advert
Advert

SANA İNSAN DEMEK İNSANLIK SUÇU!

Hayvanları koruyacak düzenlemenin Meclis'e taşınmasını beklerken bir vahşet haberi daha geldi.

SANA İNSAN DEMEK İNSANLIK SUÇU!
Bu içerik 855 kez okundu.
Advert

 

Hayvanları koruyacak düzenlemenin Meclis'e taşınmasını beklerken bir vahşet haberi daha geldi. Zonguldak'ta kimliği belirsiz bir kişi ağaca başlı köpeği elindeki sopayla vurarak öldürdü.

Korkunç görüntüler Hayvan Hakları Federasyonu'nun (HAYTAP) Instagram sayfasında paylaşıldı. Paylaşımda; “Neden iki yılın üstünde hapis cezası istiyoruz biliyor musunuz? Zonguldak'ta bu vahşeti yapan şerefsizin tutuklanması, sabıkasına işlenmesi, daha sonra akıl hastanesinde tedaviye alınması, medyada ifşa olup çevresi tarafından torunları tarafından dışlanması için. O yüzden lütfen şu sessiz kulların hatrı varsa altı aydan başlayan hapis cezalarını bize yasa değişikliği diye getirmeyin. Derdimiz 'Aferin Oğlum Yasası'nın iyileştirilmesi değil, gerçek yargı reformu. Bu arada kabahatli kişi henüz bulunamadı. Zonguldak İl Tarım Müdürlüğü, Zonguldak Valiliği ve Haydi ile iletişimdeyiz. Sizler de destek verin ki bu kişi bir an önce bulunsun” denildi.

 

Zonguldak’ta kimliği belirsiz bir kişi tarafından ağaca bağlanıp sopa ile dövülerek vahşice öldürülen köpeğin sosyal medya hesaplarında büyük yankı uyandırmasının ardından Zonguldak Valiliğinden açıklama geldi. Yapılan açıklamada, kolluk kuvvetlerinin şüpheli şahısı araştırdığını ancak olumsuz sonuç alındığını ve araştırmaların tüm hızıyla sürdüğü ifade edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM