Advert

BU KADAR DA OLMAZ ARTIK!

Devrek'te ATM önlerinde sosyal mesafenin hiçe sayıldığı kalabalıklar ve kuralların umursanmadığı görüntüler görmeye alıştık derken karşılaştığımız manzara Devrek halkına yakışmadı

BU KADAR DA OLMAZ ARTIK!
Bu içerik 888 kez okundu.
Advert

BU KADAR DA OLMAZ ARTIK!

 

-Sercan KAPUSUZ-

  Devrek'te ATM önlerinde sosyal mesafenin hiçe sayıldığı kalabalıklar ve kuralların umursanmadığı görüntüler görmeye alıştık derken karşılaştığımız manzara Devrek halkına yakışmadı.

  Tüm dünyada ve ülkemizde etkili olan virüs nedeniyle toplum sağlığı için alınan kurallaırın hiç birini umursamayan Devrek halkı virüsle dalga geçersene bir ilke daha imza attı.

  Devrek'in en işlek banka ATM'sinin birisinde  ne olduğu belli olmayan ıslak mendil midir, kağıt peçete midir artık neyse çöpe atılmak yerine ATM makinesinin üstüne bırakılmış.

  Pisliğini ATM makinesinde bırakıp giden sevgili vatandaşımız sanki o ATM makinsini kendsi dışında birisinin kullanmadığını falan düşünerek umursamasızca orda bırakıp gitmiş. Pisliğini o ATM makinesinde bırakıp giden sevgili vatandaş yaptığın bu davranışınla potansiyel bir katil sayılırsın, başkalarının canına kastetmek bir suçtur.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!