Advert
Advert

DEVREK BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI DA UNUTMADI

Devrek Belediye Başkanlığı, etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle sokak hayvanlarının kış mevsiminde soğuktan etkilenmemeleri, aç ve susuz kalmamaları için gerekli tedbirleri ald

DEVREK BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI DA UNUTMADI
Bu içerik 472 kez okundu.
Advert

 

 Devrek Belediye Başkanlığı,  etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle sokak hayvanlarının kış mevsiminde soğuktan etkilenmemeleri, aç ve susuz kalmamaları için gerekli tedbirleri aldı.

    Devrek’teki sevimli dostların kış aylarını rahat ve sağlıklı geçirebilmeleri için hazırlıklarını tamamlayan Devrek Belediyesi ekipleri sokakta yaşayan hayvanları da unutmadı. Bu amaçla 3 ton kedi ve köpek yiyeceği hazır etti. Kışın bastırmasıyla birlikte çeşitli noktalara kedi ve köpeklere mama ve su bırakılacak. Bu arada Güvercin ve diğer kuşlar için de yem hazırlığında bulundu.

DUYARLILIK ÇAĞRISI

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, sokak hayvanlarının korunmasının önemine dikkat çekerek, “Bir kentin çağdaşlık düzeyi sokak hayvanlarına nasıl muamele edildiği ile yakından ilişkilidir. Biz Devrek Belediyesi olarak can dostlarımız olarak gördüğümüz sokak hayvanları için elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz. Hemşehrilerimizin de bu konuda gerekli duyarlılığı göstererek, havaların soğumaya başladığı bugünlerde sokakta yaşayan canlarımızı yalnız bırakmayacaklarına inanıyoruz” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM