Advert
Advert

GÜNER: BİRAZ GEVŞEDİK SONUÇ 16 MUTASYONLU VAKA

İl Sağlık Müdürü Dr. Ertuğrul Güner, Zonguldak'ta 16 kişinin mutasyonlu virüse yakalandığını belirterek "Yaklaşık 16 tane vaka oldu bu da işin ciddiyetini bize gösteriyor.

GÜNER: BİRAZ GEVŞEDİK SONUÇ 16 MUTASYONLU VAKA
Bu içerik 1165 kez okundu.
Advert

 

 İl Sağlık Müdürü Dr. Ertuğrul Güner,  Zonguldak'ta 16 kişinin mutasyonlu virüse yakalandığını belirterek "Yaklaşık 16 tane vaka oldu bu da işin ciddiyetini bize gösteriyor. Vakalar biraz azalınca biz biraz gevşedik. Tekrardan aynı eski nisan ayındaki ve aralık ayında ciddiyetine tekrardan bürünüp aralık ayı başındaki gibi çok yüksek bir değere yükselmeden önünü almak zorundayız. Zaten onu da artık normale geçişte mutlaka iller kendi içinde onu yapacaklar için artık herkes kendi kararını vereceği için bunu bir an önce sayıları azaltıp artık bizimde il bazında normale geçmemiz gerekiyor diye düşünüyorum. Burada hepimize iş, görev düşüyor halkımıza size herkese görev düşüyor. Bu sayılar düşürmek bizim elimizde daha önce yaptık sefer de yapabiliriz" dedi.

İl Sağlık Müdürü Güner, Zonguldak'ta geçen hafta günlük vaka sayısının 46 olduğunu ve bu hafta da aynı seviyelerde devam ettiğini belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!