BAŞARILARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi öğretmenlerine ödül verildi.

 BAŞARILARI ÖDÜLLENDİRİLDİ
Bu içerik 740 kez okundu.
Advert

 

-Sercan KAPUSUZ-

Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi öğretmenlerine ödül verildi.

Devrek'te eğitim öğretim faaliylerini sürdüren Sabahat Cemil Ululpınar Fen Lisesi yönetici ve öğretmenlerine üstün başarı ödülü verildi.

2019-2020 eğitim öğretim döneminde Zonguldak'ta kent genelinde yapılan 'Zonguldak Okuyor' projesi ödül töreni geçtiğimiz Ekim ayında yapılmıştı. Dereceye giren öğrencilere ödülleri, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz tarafından verilmişti.

  'Zonguldak Okuyor' projesinde katıldıkları her sınıfta derece alarak  Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz'ın da dikkatini çekmeyi başaran, Devrek Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi'nin yönetici ve öğretmenlerine İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun tarafından üstün başarı belgesi verildi.

 okul yönetimi ve öğretmenlerinin aldığı ödül hakkında Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi'nden  yapılan açıklamda;

"Okul Müdürümüz Turgay Kırgil,M. Yardımcımız Hasan Yanaz, Rehber Öğretmenimiz Cihan Şen, Edebiyat Öğretmenlerimiz Şaban Keklik ve Sevil Budak 'Zonguldak Okuyor Projesi'ndeki üstün başarı ve gayretlerinden dolayı Valiliğimiz tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi. Başarı belgelerini İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun verdi. Değerli İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali Tosun'a ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Erdal Yılmaz'a ilgilerinden ve misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyoruz." denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM