Advert
Advert

BAŞKAN ÖZTÜRK MİRAÇ KANDİLİ'Nİ KUTLADI

Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayımlayan Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk," Gelenek ve göreneklerine bağlı halkımın da böylesine günleri çok önemsemekte, dostluk,kardeşlik,birlik ve beraberlik adına en güzel paylaşımları yaşamaktadır." dedi.

BAŞKAN ÖZTÜRK MİRAÇ KANDİLİ'Nİ KUTLADI
Bu içerik 132 kez okundu.
Advert

 

Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayımlayan Gökçebey  Belediye Başkanı Vedat Öztürk," Gelenek ve göreneklerine bağlı halkımın da böylesine günleri çok önemsemekte, dostluk,kardeşlik,birlik ve beraberlik adına en güzel paylaşımları yaşamaktadır." dedi.

Gökçebey Belediye Vedat Öztürk, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Vedat Öztürk mesajında; '' Mübarek üç ayları yaşadığımız bu günlerde içerisinde büyük hikmetler barındıran Miraç Kandiline ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Miraç Sevgili Peygamberimizin önce Mescid-i Haramdan Mescid-i Aksaya oradan da semaya yükseltildiği yolculuktur. Miraç Mekke ile Kudüs arasındaki mukaddes bağı korumanın Rabbimizden gelen davete icabet ederek her adımda Ona yaklaşmanın adıdır.

Gelenek ve göreneklerine bağlı halkımın da böylesine günleri çok önemsemekte, dostluk,kardeşlik,birlik ve beraberlik adına en güzel paylaşımları yaşamaktadır.

Bu vesileyle mübarek Miraç Kandili` nin tüm İslam alemine ve Gökçebey’ li hemşehrilerime hayırlara vesile olmasın diliyorum.

Bu özel gecede edilecek olan duaların ve yapılacak ibadetlerin Allah katında kabulünü diliyor,tüm hemşerilerimizin kandilini en içten duygularımla kutluyorum'' ifadelerini kullandı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ONKOLOJİ UZMANI PROFESÖR İSTİFA ETTİ
ONKOLOJİ UZMANI PROFESÖR İSTİFA ETTİ
HAFTANIN BİLANÇOSU 84 VAKA
HAFTANIN BİLANÇOSU 84 VAKA