Advert
Advert

KAYMAKAM KOŞANSU ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI

Kaymakam Ömer Övünç Koşansu Bedensel Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonasında, F-54 kilo " Gülle Atma" da dereceye giren sporcuları makamında ağırlayarak tebrik etti.

KAYMAKAM KOŞANSU ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI
Bu içerik 513 kez okundu.
Advert

 

 Kaymakam Ömer Övünç Koşansu  Bedensel Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonasında, F-54 kilo " Gülle Atma" da dereceye giren sporcuları makamında ağırlayarak tebrik etti.

Gökçebey Kaymakamı Ömer Övünç Koşansu, Mersin'de düzenlenen Bedensel Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonasında, F-54 kilo " Gülle Atma" da Türkiye şampiyonu olan Rahime Meşe ile Sezer Uslucuk'u ağırladı.  Ziyarette Gökçebey İlçe Gençlik Spor Müdürü İsmail Keskin de hazır bulundu.

yapılan ziyaret hakkında Gökçebey Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklmada;

"Kaymakamımız Sayın Ömer Övünç Koşansu, Mersin'de düzenlenen Bedensel Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonasında, F-54 kilo " Gülle Atma" da Türkiye şampiyonlarını makamında ağırladı.

     Kaymakamımız Sayın Koşansu, İlçe Gençlik Spor Müdürü İsmail Keskin ile birlikte, Gülle Atma Türkiye Şampiyonları erkeklerde Sezer Uslucuk, kadınlarda  Rahime Meşe' ye plaketlerini  takdim etti. Kaymakamımız Sayın Koşansu şampiyonları  tebrik ederek, başarılarının daim olmasını temenni etti. Kaymakamlık olarak sporcularımıza destek olmaya devam edileceği belirtildi." denildi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM