HEMŞERİMİZ ÖNCAN BAŞKAN OLDU

PENDEF 5. Olağan Genel Kurulu sonrası yeni başkanını seçti.

HEMŞERİMİZ ÖNCAN BAŞKAN OLDU
Bu içerik 520 kez okundu.
Advert

 

 -Sercan KAPUSUZ-

PENDEF 5. Olağan Genel Kurulu sonrası yeni başkanını seçti.

İstanbul Pendik'te bulunan derneklerin tek çatı altında birleştiği kısa adı PENDEF olan Pendik Dernekleri Federasyonu pandemi kuralları çercevesinde gerçekleştirdiği 5. Olağan Genel Kurulu  sonrası yeni başkanı olarak hemşerimiz Devrekli Ziya Öncan'ı seçti.

 İstanbul'da birçok dernek ve fedarasyonda yönetim kurulunuda bulunan hemşerimiz Devrekli iş insanı Ziya Öncan yapılan olan genel kurul sonrası PENDEF başkanlığına seçildi. Öncan Başkanlık görevini bir önceki başkan olan Ramazan Öztürk'ten devraldı.

  PENDEF'İ Pendikte marka değeri yüksek bir kurum haline getireceklerini belirten Ziya Öncan;

"Pendikte yaşayan nüfusu 10 bin ve üzeri olan illerin derneklerinin bağlı bulunduğu üst çatı kuruluşu olan Pendef Pendik Dernekler Federasyonu Genel Başkanlığı görevini Ramazan Öztürk başkanımdan genel kurulda devralmış bulunmaktayım.

  İstanbul’un nüfus bazında 750 bin kişiyle 4. büyük ilçesi olan, Hava, Kara, Deniz ve Demiryolu ile 4 ana ulaşımın sağlandığı stratejik öneme sahip Pendikte faaliyette bulunan kısa adı PENDEF olan Pendik Dernekleri Federasyonu 5. Olağan Genel Kurul Toplantımızı 13 Mart 2021 Cumartesi günü delegelerimizin katılımıyla pandemi kurallarına uygun bir şekilde yaptık.

  PENDEFTE YENİ BİR DÖNEM BAŞLADI.

  Beni böylesine önemli bir göreve layık gören teveccüh gösteren.Kuruluşundan bu güne emek veren mücadele eden Başkan ve yöneticilerimize,emektarlarımıza, maddi manevi çok büyük fedakarlıklarda bulunan değerli abilerimize kardeşlerimize ve çok değerli dostlarımıza sonsuz şükranlarımı arz ediyorum.

  Farklı şehirlerin insanlarını ve farklı kültürleri bir araya getirecek Kültürel bir zenginlik oluşturan, Türkiye’de ilk ve tek öncü bir kuruluş olan PENDEFTE bugüne kadar çok güzel etkinlik ve faaliyetlere imza atıldı, doğusu ile batısı ile Türkiyenin dört bir tarafından çok değerli dostluklar oluştu bundan sonrada bu kardeşlik duygusunun artarak devamı için, dostluk meşalesinin ilelebet yanması ve Pendef bayrağını dalgalanması için Yeni Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla var gücümüzle çalışacağız ve PENDEFİ Pendikte marka değeri yüksek bir kurum yapacağız."dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM