Advert
Advert
Advert

HAFTA SONU BU SAATLERDE YASAK VAR

Hafta sonu yasak var mı? ve Hafta sonu sokağa çıkma yasağı olan iller ile ilgili açıklamalar araştırılıyor.

HAFTA SONU BU SAATLERDE YASAK VAR
Bu içerik 1719 kez okundu.
Advert

 

 Hafta sonu yasak var mı? ve Hafta sonu sokağa çıkma yasağı olan iller ile ilgili açıklamalar araştırılıyor. Hafta sonu sokağa çıkma yasağının detayları, İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge ile açıklandı. Peki, Hafta sonu yasak var mı? Güncel - Hafta sonu sokağa çıkma yasağı olan iller ve saatleri: Cumartesi ve Pazar yasak var mı?

Hafta sonu yasak var mı? 20-21 Mart tarihinin gelmesi ile beraber merak edilen konular arasında yerini aldı. Yeni normalleşme dönemi ile beraber İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeyle, yüksek ve çok yüksek riskli illerde hafta sonu sokağa çıkma yasağının yalnız pazar günü uygulanacağı, düşük ve orta riskli illerde ise kısıtlamanın kaldırıldığı açıklanmıştı.İşte hafta sonu sokağa çıkma yasağı olan iller...

HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR MI?

Yüksek ve çok yüksek risk grubunda yer alan illerimizde hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması, cuma 21.00-cumartesi 05.00 saatleri arasıyla cumartesi 21.00'de başlayıp pazar gününün tamamını kapsayıp pazartesi günü saat 05.00'te bitecek şekilde uygulanacak olup bu illerimizde cumartesi günleri 05.00-21.00 saatleri arasında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
  KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!
KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!