Advert
Advert

DEVREKLİLER DERNEĞİ’NİN YENİ BAŞKANI MURAT TAŞÇI OLDU

İstanbul Zonguldak İli Devrek İlçesi Sosyal Kültürel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (DEV-DER) genel kurul toplantısı yapıldı.

DEVREKLİLER DERNEĞİ’NİN YENİ BAŞKANI MURAT TAŞÇI OLDU
Bu içerik 1605 kez okundu.
Advert

   İstanbul’un Pendik ilçesinde faaliyet gösteren Zonguldak İli Devrek İlçesi Sosyal Kültürel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (DEV-DER) genel kurul toplantısı yapıldı.

    Dernek salonunda yapılan genel kurul toplantısında Divan Başkanlığını derneğimizin Onursal Başkanı Ziya Öncan yaptı. Mevcut başkan Zeki Çoban’ın aday olmadığı genel kurula tek aday olarak giren ve aynı zamanda da uzun süre derneğin başkan yardımcılığı görevini yürüten Murat Taşçı başkan seçildi.

    Yeni başkan Murat Taşçı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“2006 yılında kurulan 2007 yılında resmi üyesi olduğum 2012-2016 yılları arasında muhasip olarak yönetimine katıldığım, 2016-2018 yılları arasında genel sekreterliğini, 2018-2021 yılları arasında ise Başkan Yardımcılığı görevinde bulunduğum derneğimizin 2021 yılı seçimleri itibariyle başkanı olarak görev yapacağım.

     Derneğimizin kurulmasında emeği geçen başkan ve yönetimine, derneğimizin bu yıla kadar gelişmesinde katkısı çok büyük olan Başkanlarım ve onların yönetim ekibine ,bu güne kadar yapılan hiç bir etkinlikte bizi yalnız birakmayan  değerli üyelerimize,maddi manevi desteği olan herkese ,bilhassa hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen değerli Aileme sonsuz teşekkür eder saygılarımı sunarım.

    Ayrıca genel kurulumuzda Divan Başkanlığını yürüten Derneğimizin onursal başkanı Ziya Öncana ve divan üyeleri Mustafa Kalayci, Muhammet Kabakçıya Yönetiminde 3 yıl görev yaptığım Değerli Başkanım Zeki Çobana genel kurulumuza katılan tüm üye ve hemşehrilerime ayrı ayrı teşekkür eder şükranlarımı sunarım.

     Yeni Yönetimde ,Genç ve Dinamik ekible güzel etkinliklerde buluşmak dileğiyle.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ONKOLOJİ UZMANI PROFESÖR İSTİFA ETTİ
ONKOLOJİ UZMANI PROFESÖR İSTİFA ETTİ
HAFTANIN BİLANÇOSU 84 VAKA
HAFTANIN BİLANÇOSU 84 VAKA