Advert
Advert

BAŞKANLIKTA GEÇEN 17 YIL

Belediyecilikte geçen 27 yıllık tecrübe ile 17 yıldır başkanlık yapıyor.

BAŞKANLIKTA GEÇEN 17 YIL
Bu içerik 895 kez okundu.
Advert

 

 -Sercan KAPUSUZ-

   Belediyecilikte geçen 27 yıllık tecrübe ile 17 yıldır başkanlık yapıyor.

 2004 yılındaki yerel seçimlerde AKP'den belediye başkanı adayı olarak seçimlere giren ve halen belediye başkanı olan Satılmış Gebeş başkanlıkta 17 yılını doldurdu.

  1994 yılında Çaydeğirmeni Belediyesi'nde, başlayan belediyecilik tecrübesi ile 1999-2003 Yılları Arasında Nebioğlu Belediyesi'nde görev yapan ve 2004 yılında yerel seçimlerde 10 yıllık belediyecilik tecrübesi ile Çaydeğirmeni Belediye Başkanlığına talip olan Satılmış Gebeş seçimi kazandığı 2004 yılından beri Çaydeğirmeni Belediye Başkanlığı görevini sürdürmekte.

  3 DÖNEM KURALINA TAKILDI

  2019 seçimlerinde 3 dömem kuralına takılan 92 belediye başkanından biri olan Başkan Gebeş kuralın esnetildiği ender adaylardan biri olarak 4'üncü kez aday olarak girdiği seçimden yüzde 80 gibi rekor bir oy alarak tekrar Çaydeğirmeni Belediye Başkanı seçildi.

  Başkan Gebeş göreve geldiği 2004 yılından bugüne yaptığı çalışmalar ve oluşturulan istihdam alanlarıyla 2 bin 200 olan Çaydeğirmeni nüfusunu bugün 7 bin 500 civarına getirmeyi başardı.

  17. YILINI DOLDURDU

   Çaydeğirmeni Belediyesi Belediye Başkanlığı görevini, dört dönemdir kendisine güvenen vatandaşlarına kaliteli hizmet vermek için devam ettirdiğini belirten Başkan Gebeş;

"2004 -2009-2014 yıllarında yapılan Yerel Seçimlerde AK Parti' den 3 dönem üst üste Çaydeğirmeni Belediye Başkanı seçildim. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerimde halkımızın teveccühü ile dördüncü döneme AK Parti'den rekor oy alarak yeniden Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Seçildim.

   Çaydeğirmeni’ne hizmet yolunda çıkmış olduğumuz bu kutlu davada 17.yılımızı bugün itibariyle tamamlamış bulunmaktayım.

  İLÇE DÜZEYİNDE HİZMETLER

Göreve geldiğimiz ilk günden beri beldemizin kaybedecek bir dakikasının bile olmadığının bilinci içerisinde gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı sürdürmüş olmanın ve hemşehrilerimin hizmetinde olmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyorum. Geçen 17 yıl süre içerisinde sizlere her zaman dediğim gibi,  Çaydeğirmeni için ailemi, çocuklarımı, kendimi ihmal ederim fakat bu şehri ihmal etmem demiştim. Geldiğimiz noktada beldeye ilçe düzeyinde hizmetleri getirmenin mutluluğunu yaşıyorum.

 Çıkmış olduğum bu yolda, 17 yıldır gururla, şerefle, onurla alnı dik hizmet verdiğim Çaydeğirmeni Belediye Başkanlığım süresinde projelerimize desteklerini esirgemeyen Başta Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’a, rekor oyla sandıktan bizi güçlü çıkartan hemşehrilerime, milletvekillerimize, il teşkilatımıza, belde teşkilatımıza, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, belediye meclisi üyelerimize, belediye personelimize, kamu kurum ve kuruluşlarının değerli yönetici ve daire amirlerine teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum." dedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
  KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!
KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!