Advert
Advert

TRAFİK EKİPLERİ VİRÜSE YAKALANDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği görevlilerinden Mustafa Dönmez, Aydın Yılmaz, Feyzullah Söyler’in KOVİD-19 testlerinin pozitif çıktığı ve evlerinde karantina ya alındıkları, Trafik polislerinden İsmail Bayrak’ı

TRAFİK EKİPLERİ VİRÜSE YAKALANDI
Bu içerik 965 kez okundu.
Advert

 

 Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği görevlilerinden Mustafa Dönmez, Aydın Yılmaz, Feyzullah Söyler’in KOVİD-19 testlerinin pozitif çıktığı ve evlerinde karantina ya alındıkları, Trafik polislerinden İsmail Bayrak’ın ise temaslı olduğu için evinde karantinada olduğu öğrenildi.

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memurlarının KOVİD-19 hastalığına yakalandıkları öğrenildi. Trafik Polislerinden Mustafa Dönmez, Aydın Yılmaz, Feyzullah Söyler’in KOVİD-19 testlerinin pozitif çıktığı ve evlerinde karantina ya alındıkları, Trafik polislerinden İsmail Bayrak’ın ise temaslı olduğu için evinde karantinada olduğu öğrenildi.

Polislerden Mustafa Dönmez’in evde fenalaşması üzerine devlet hastanesine kaldırıldığı ve tedavi altına alındığı öğrenilirken, Dönmez sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında durumunun iyi olduğunu ve dinlenmesi gerektiğini sevenlerine bildirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ONKOLOJİ UZMANI PROFESÖR İSTİFA ETTİ
ONKOLOJİ UZMANI PROFESÖR İSTİFA ETTİ
HAFTANIN BİLANÇOSU 84 VAKA
HAFTANIN BİLANÇOSU 84 VAKA