Advert

DEVREK'TE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA 3 KİŞİYE CEZA YAZILDI

Yeni tip corona virüsle mücadele kapsamında 56 saat boyunca hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasında denetimler arttı.

DEVREK'TE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA 3 KİŞİYE CEZA YAZILDI
Bu içerik 4938 kez okundu.
Advert

 

 -Sercan KAPUSUZ-

  Yeni tip korona virüsle mücadele kapsamında 56 saat boyunca hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasında denetimler arttı.

  Son günlerde artan koronavirüs salgınını önlemeye yönelik tedbirler çerçevesinde ilan edilen 56 saatlik  haftasonu sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde Devrek ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri ve Devrek Kaymakamlığı vefa grubu ekiplerince vatandaşlar denetleniyor.

  Devrek Cumhuriyet Alanı, Karşıyaka Mahallesi, Kordon bouyu ve gezici bir ekip olmak üzere 4 ekiple oluşturulan uygulama noktalarında denetim yapan polis ve vefa ekipleri, bu noktadan geçen araçları tek tek durdurarak gerekli izin belgelerinin olup olmadığını kontrol ediyor. Sokağa çıkma yasağından muaf olan vatandaşların geçişlerine izin verilirken, denetimlere takılan 3 kişiye  polis ceza yazdı.

  Cumhuriyet Alanı'nda bulunan polis ve vefa ekiplerince yapılan denetimlerde sokağa çıkma kısıtlamasında izinsiz olarak araçla doşmaktan 3 kişiye kişi başı 427 TL idari para cezası uygulandı.

  58 ilde aynı anda başlayan 56 saatlik sokağa çıkma yasağı 5 Nisan Pazartesi sabah 05.00'te sona erecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ONKOLOJİ UZMANI PROFESÖR İSTİFA ETTİ
ONKOLOJİ UZMANI PROFESÖR İSTİFA ETTİ
HAFTANIN BİLANÇOSU 84 VAKA
HAFTANIN BİLANÇOSU 84 VAKA