Advert
Advert

YASAK AŞK CİNAYETİ: OĞLUNU ÖLDÜRÜP GÖMDÜ

Ekipler gömülen yerde araştırmalarına devam ediyor.

YASAK AŞK CİNAYETİ: OĞLUNU ÖLDÜRÜP GÖMDÜ
Bu içerik 4507 kez okundu.
Advert

    Zonguldak Beycuma'ya bağlı Karadere köyü yakınlarında bir ceset gömüldüğü ihbarı ile jandarma harekete geçti.

    Edinilen bilgilere göre cinayetin nedeninin yasak aşk olduğu öğrenildi.

    Köy sakinlerinden Seyit Z. ikinci evliliği olan Ümmü Z. ile 32 yaşındaki oğlu Aydın Z.’nin ilişkisi olduğunu öğrendi.

    Olayı öğrenmesinin ardından Seyit Z. oğlu Aydın Z.’yı ormana define bulduğunu söyleyerek götürdü. Seyit Z. daha sonra Aydın Z.’yi vurarak define için kazdırdığı çukura gömdü.

    Ocak ayından beri kayıp olan Aydın Z. için köyden merak edenler jandarmaya haber verdi. Aylardır kayıp olan Aydın Z. için jandarmanın geniş çaplı tahkikatı sonucu cinayet açığa çıktı. Seyit Z. jandarmanın sorgusuna daha fazla dayanamayarak cinayeti itiraf etti. Ekipler gömülen yerde araştırmalarına devam ediyor.

VALİLİK'TEN AÇIKLAMA:

“Zonguldak merkeze bağlı Karadere köyü yakınlarında Seyit Zengin’in oğlu Aydın Zengin'i öldürmesi sonucu Zonguldak Valiliği Konu hakkında yazılı açıklamada bulundu.

Eşi ile oğlunun ilişkisi olduğu için Aydın Zengin'i öldüren Seyit Zengin ve Eşi Ümmü Zengin gözaltına alındı.

Zonguldak Valiliği’nden yapılan açıklama şu şekilde:
Zonguldak ili Merkez İlçe Karadere Köyü Mudaroğlu Mahallesinde ikamet eden A.Z.(32-E) isimli şahsın 2020 Aralık ayından bu yana ikamet ettiği Karadere köyünde olmadığı ancak ailesinin kayıp şahıs olduğuna dair herhangi bir müracaatta bulunmadığı öğrenilmiştir. Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince icra edilen istihbari çalışmalar neticesinde şahsın öldürülmüş olabileceği bilgisi alınmış olup yapılan araştırmalar sonucunda şahsın babası A.Z.(55-E) tarafından öldürülerek ormanlık alana gömüldüğü tespit edilmiştir. Meydana gelen olay ile ilgili olarak adli makamlara bilgi verilmiş, alınan talimatlar doğrultusunda şahsın babası ve üvey annesi gözaltına alınmıştır. Bahse konu ormanlık alanda maktulün cesedinin aranmasına devam edilmektedir.    

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AŞI SIRASI GIDA SEKTÖRÜNE GELDİ
AŞI SIRASI GIDA SEKTÖRÜNE GELDİ
DEVREK “ŞEFİN ÖZEL KONUĞU” OLACAK
DEVREK “ŞEFİN ÖZEL KONUĞU” OLACAK