Advert
Advert
Advert

VALİ TUTULMAZ: TURİZMDE GELECEK YIL ÜMİTLİYİZ

Zonguldak Turizm Altyapı Hizmet Birliği Genel Kurulu toplantısı yapıldı.

VALİ TUTULMAZ: TURİZMDE GELECEK YIL ÜMİTLİYİZ
Bu içerik 476 kez okundu.
Advert

 

 -Sercan KAPUSUZ-

Zonguldak Turizm Altyapı Hizmet Birliği Genel Kurulu toplantısı yapıldı.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz başkanlığında, İl Özel İdaresi Toplantı Salonu'nda yapılan Genel Kurul Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Şehitlerimiz adına saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

 Birlik Başkanlığı'na Vali Mustafa Tutulmaz oy birliğiyle yeniden seçilirken, Meclis Birinci ve İkinci Başkan Vekilliğine de Ömer Selim Alan ile Kamil Altun seçildi.

 Genel Kurulda Meclis Katip Üyeliklerine de  Hüseyin Uzun ile Satılmış Gebeş seçilirken, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeliklerine ise; Kamil Altun, Satılmış Gebeş, Yusuf Deniz, Bayram Başol ve Vedat Tuzcuoğlu seçildi.

    Encümen Üyeliklerine ise; Ömer Selim Alan, Ömer Ünal, İsmail Terzi, Onur Turgut, Atilla Manav ve Mehmet Mercimek seçildi.

Genel Kurulda ayrıca, birliğin 2020 Yılı Kesin Hesapları, 2020 Yılı Faaliyet Raporları da görüşüleek ibra edildi.

 Genel Kurulda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Zonguldak'ın turizm açısından önemli bir şehir olduğunu söyledi. Vali Tutulmaz:

 "Turizm açısından gelecek yıldan ümitliyiz. Pandeminin sona ermesiyle birlikte Zonguldak'ta turizm alanında canlılık yaşanacak. Şili, Kolombiya ve Meksika gibi ülkelerden Türkiye'ye turlar düzenlenecek, bu turlar ülkemize geldiğinde mutlaka Zonguldak'a da uğrayacaklar, bunun hazırlıklarını tamamladık. Zonguldak'ta turizm potansiyeli var, turizm açısından oldukça zengin olan ilimizde doğa turizmimizin gelişmesini sağlayacağız. Harmankaya'mızın Yedigöller'den hiçbir farkı yok.  Hatta ondan bana göre daha da güzel. Tek hedefimiz, ilimizin bu güzel yerlerinin tanıtımını yapmak olacaktır" dedi.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
DEVREK’İN GÜLÜ: MUHAMMET HOCA!...
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM
KORONADAN DEVREKLİ 200. ÖLÜM