Advert
Advert

“EHRİMEN KANLI YOL” 4 HAZİRAN’DA SİNEMALARDA

Bölgemizin yetiştirdiği ünlü Yönetmen Kemal Danacı'dan bir unutulmaz film daha: Ehrimen Kanlı Yol

“EHRİMEN KANLI YOL” 4 HAZİRAN’DA SİNEMALARDA
Bu içerik 1937 kez okundu.
Advert

     Sercan Kapusuz

      2021 yılının iddialı korku filmi, “Ehrimen Kanlı Yol” vizyona giriyor.

      Bakacakkadı Belediyesi’nin soponsorluğunda Gökçebey ve Bakacakkadı Beldesindeki mekanlarda çekimi yapılan Yapımcılığını Uğur Karakuzu'nun , Yönetmenliğini ise Kemal Danacı'nın üstlendiği “Ehrimen Kanlı Yol” filmi vizyon tarihi için gün sayıyor.

     Gerçek bir olaydan filme alınan “Ehrimen Kanlı Yol” filminin oyuncu kadrosunda Mustafa Aydın, Erol Sertel, Sevim Çömlek, Duhan Çetin, Metin Köse, Aykan Sağ, Turgut Çömlek ve Murat Yılmaz'ın yer alıyor, 4 Haziran'dan itibaren sinema salonlarında izleyenlerine korku salacak. Çekimleri Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde gerçekleşen filmin senaryosunu Kemal Danacı ve Onur Özcan kaleme aldı.

     Filmin konusu ise şöyle:

     1920’de Zonguldak’ın Fransızlar tarafından işgal edilmesiyle birlikte Fransız işgal gücü komutanı burada bir köylü kızına aşık olur, fakat kız nişanlıdır. Kızın ailesi bu komutanın kızlarına aşık olduğunu öğrenince hemen nişanlısıyla kızlarının düğününü yapmaya karar verir. Düğün alayının olduğu gece Fransız komutan askerleriyle birlikte düğünü basar, herkesi öldürür ve gelini (Algelin) kaçırarak köyün dışındaki bir eve yerleşir. Köylüler bu Fransız komutandan korkup askerlerine zarar vermek için büyü yaparlar, cinlere de bu komutanı öldürtürler. Fakat Algelin sırra kadem basar.

    Filmin gösterime girmesi korku filmi sevenler için büyük bir merakla bekleniyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ZONGULDAK’TAN YANGINLARA MÜDAHALE İÇİN DESTEK
ZONGULDAK’TAN YANGINLARA MÜDAHALE İÇİN DESTEK
“1.ULUSAL DEVREK SAFDER KARTOĞLU YARI MARATONU” DÜZENLENECEK
“1.ULUSAL DEVREK SAFDER KARTOĞLU YARI MARATONU” DÜZENLENECEK