Advert

OR-KOOP ÜST BİRLİĞİ’NDEN BAŞKAN BOZKURT’A ZİYARET

Zonguldak, Bartın, Karabük İl ve İlçeleri Orman Köyleri Kalkındırma Kooperatifleri Birliği (Or-Koop) Başkanı Satılmış Girgin ve Yönetim kurulu Üyeleri, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

OR-KOOP ÜST BİRLİĞİ’NDEN BAŞKAN BOZKURT’A ZİYARET
Bu içerik 687 kez okundu.
Advert

 

  Zonguldak, Bartın, Karabük İl ve İlçeleri Orman Köyleri Kalkındırma Kooperatifleri  Birliği (Or-Koop) Başkanı Satılmış Girgin ve Yönetim kurulu Üyeleri, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

    Or-Koop Üst Birliği Başkanı Satılmış Girgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Rahmi Altunok ve Fedai Özkök, Başkan Çetin Bozkurt’u makamında ziyaret ederek, orman köylülerinin örgüt kuruluşu, üst kooperatifin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

     Ziyaretlerinin iade-i ziyaret olduğunu belirten Or-Koop Başkanı Satılmış Girgin, “Başkanımız Sayın Çetin Bozkurt her zaman orman köylümüzün, kooperatifimizin yanında olmuştur ve olmaya da devam ediyor. Bizler de orman köylümüzün sorunlarının çözümü, onların daha rahat ve güvenli bir ortamda gönül rahatlığıyla çalışması için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Bu vesile ile değerli başkanımızla kooperatifimiz, orman köylülerimiz, çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Kendisiyle çok yararlı bir sohbet gerçekleştirdi. Kendisine kooperatifimiz ve orman köylülerimiz adına çokr teşekkür ediyorum”dedi.

     Başkan Çetin Bozkurt da, her zaman üretenin, emekçinin, emekten yana olduklarını belirterek, “Orman köylülerimize her zaman sahip çıkarak, onların örgütlü mücadelelerinin yanında yer aldık, almaya da devam edeceğiz. Bölgemizin en geniş üye potansiyeline sahip olan Or-Koop Yönetiminin de köylümüze, bölgemize yönelik başarılı çalışmalarını yakından biliyorum. Bizler de belediye olarak onlar için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bu vesileyle ziyarete gelen bu değerli yöneticilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”  dedi.

   Birlik Başkanı Girgin, ziyaretin anısına Başkan Çetin Bozkurt’a orman tablosu ile minyatür ormancı heykeli hediye etti.

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!