Advert
Advert

BAŞKAN BÜKRÜ’DEN 23 NİSAN MESAJI

CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü, TBMM’nin açılışının 101.yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

BAŞKAN BÜKRÜ’DEN 23 NİSAN MESAJI
Bu içerik 346 kez okundu.
Advert

   Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü, TBMM’nin açılışının 101.yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

     Başkan Yaşar Bükrü mesajında şu görüşlere yer verdi:

    “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun ve Milli egemenliğimizin bütün dünyaya ilan edilişinin 101. yıl dönümünü büyük bir coşku ile kutlamaktayız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olmuştur. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, toplumumuzun her alanındaki ileri atılımlarına öncülük yapacak, kalpleri Atatürk, vatan, bayrak ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, aydınlık, laik ve cumhuriyet ilke ve devrimlerini benimseyen insanlar olarak yetişmesi en büyük dileğimizdir.

    Bu duygu ve düşüncelerle ulusumuzun ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten duygularımla kutluyorum. TBMM’nin kuruluşunda ve Kurtuluş Savaşımızın kazanılmasında emeği geçen başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı, şükran ve rahmetle anıyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!