Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT’UN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ MESAJI

 BAŞKAN BOZKURT’UN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ MESAJI
Bu içerik 480 kez okundu.
Advert

 

      Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

      Başkan Bozkurt mesajında, pandemi nedeniyle bu anlamlı günün bu yıl bayram havasında kutlanamayacağını o nedenle buruk geçireceğimizi belirterek, gelecek yıllarda coşkuyla kutlanılması temennisinde bulundu.

     1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nünün toplumsal barışa, insanlar arasındaki işbirliği ve iş bölümüne dayalı sosyal dayanışmanın geliştirilmesine fırsat ve vesile olmasını dileyen Başkan Çetin Bozkurt, “Her zaman söylediğimiz gibi bizler için alın teri ve emek en yüce değerdir. Çünkü bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz. Her türlü şartta emek veren işçi kardeşlerimizin sadece yılın belli bir gününde değil, her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim. Biz de belediye olarak emekçilerimizin daha iyi yaşam koşullarına ulaşmaları için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Demokratik mücadelenin en önemli alanı olan emeğe saygının yollarını açmaya devam edeceğiz”dedi.

      Başkan Bozkurt, 1890 Yılından bu tarafa dünyada kutlanan 1 Mayıs, 1906’dan itibaren de ülkemizde kutlandığını da hatırlatarak, “Emekçilerin Mücadele, birlik ve dayanışma günü olan, 1 Mayıs’ın ülkemizde ve dünyada tüm halklara ve emekçilere barış, kardeşlik ve özgürlükler getirmesini diliyorum. Bu vesile ile işçi ve emekçi vatandaşlarımızın bu anlamlı günlerini en güzel duygularımla kutluyor, saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ZONGULDAK’TAN YANGINLARA MÜDAHALE İÇİN DESTEK
ZONGULDAK’TAN YANGINLARA MÜDAHALE İÇİN DESTEK
“1.ULUSAL DEVREK SAFDER KARTOĞLU YARI MARATONU” DÜZENLENECEK
“1.ULUSAL DEVREK SAFDER KARTOĞLU YARI MARATONU” DÜZENLENECEK