Advert
Advert

VATANDAŞLAR KADAR ÇOCUKLARI DA DÜŞÜNEN BAŞKAN

Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, ülke genelinde uygulanan tam kapanma öncesi Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi’nde yeni yapılan spor ve rekreasyon alanında çocuklarla bir araya geldi.

VATANDAŞLAR KADAR ÇOCUKLARI DA DÜŞÜNEN BAŞKAN
Bu içerik 889 kez okundu.
Advert

 

 Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, ülke genelinde uygulanan tam kapanma öncesi Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi’nde yeni yapılan spor ve rekreasyon alanında çocuklarla bir araya geldi.   Her fırsatta Çaydeğirmeni’nden vatandaşın görüş ve önerilerine önem veren Belediye Başkanı Satılmış Gebeş; “Ülke genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması öncesi çocuklarımızla Recep Tayyip Erdoğan mahallesinde yaptığımız spor ve rekreasyon alanında bir araya geldik. Onların taleplerine cevap vermek bizim en önemli önceliğimizdir. Eğitimde, sanatta, sporda onların geleceklerine olumlu yansıyacak tüm imkanları belde hizmetine kazandırmaya devam edeceğiz. Bir işi gönülden yaparsan gönüller kazanırsın. Geldiğimiz noktada en büyüğünden en küçüğüne kadar tüm değerlerimizin gönüllerine girmenin mutluluğu ile Çaydeğirmeni’ne hizmet sevdamız yorulmadan, aşkla devam edecektir” dedi.

  Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş ile bir araya gelen çocuklar spor ve rekreasyon alanı için başkana teşekkür etti. Başkan Gebeş, çocuklara çeşitli hediyelerde takdim etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AŞI SIRASI GIDA SEKTÖRÜNE GELDİ
AŞI SIRASI GIDA SEKTÖRÜNE GELDİ
DEVREK “ŞEFİN ÖZEL KONUĞU” OLACAK
DEVREK “ŞEFİN ÖZEL KONUĞU” OLACAK