Advert

DEVREK AKP’DE ŞEF ÇATLAĞI!

Başkan Durdubaş’ın “Bu görev yeri durdurulmazsa görevi bırakırım” dediği de iddialar arasında.

DEVREK AKP’DE ŞEF ÇATLAĞI!
Bu içerik 3012 kez okundu.
Advert

  Zonguldak İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Güral Karayılmaz tarafından görev yeri değiştirilen Devrek Bakımevi Şefi Fatih Çalgam’ın Çaycuma’ya gönderilmesi Devrek AKP’de çatlaklara neden oldu.

    AKP Devrek İlçe Başkanı Murat Durdubaş’ın Fatih Çalgam’ın görev yeri değişikliğinin derhal durdurulmasını istediği bunun içinde Üst düzey AKP yöneticilerine rest çektiği iddia ediliyor. Başkan Durdubaş’ın “Bu görev yeri durdurulmazsa görevi bırakırım” dediği de iddialar arasında.

    Öteyandan AKP Devrek İl Genel Meclisi Üyesi İsmet Bostancı’nın da, “Fatih şef güzel çalışan bir kardeşimiz, ben gelen her şefle çalışmak zorundayım.” dediği konuşulurken Devrek’te AKP’li yöneticilerinin de bu konuda ikiye bölündüğü gelen bilgiler arasında yer alıyor.

    Öteyandan isminin açıklanmasını istemeyen bir AKP’li yönetici de, “Devrek Bakımevi Şefi Fatih Çalgam’ın kurumda usulsüzlük yapan bir işçi hakkında tutanak tuttuğu için Çaycuma’ya gönderildiğini” ileri sürdü.

    AKP’li Yönetici, “Fatih Çalgam çalışkan bir arkadaşımız. Sırf İl Özel İdaresi’nin Devrek bakımevindeki adamının usulsüzlüğüne göz yummadığı için uradan gönderildi. Zaman bu usulsüzlüğü sümen altı edenleri de yargılayacaktır”dedi.

     Şef Çalgam’ın yerine, usulsüzlük yaptığı gerekçesiyle hakkında tutanak tutulan kişinin adı Devrek Bakımevi Sorumlusu olarak geçerken, şuan ise Zonguldak’tan Fatih Koca’nın atanması Devrek’e yapıldı. Bu atama AKP çevresinde rahatsızlık yarattı. Teşkilat tarafından kabul görmeyen Koca’nın yerine Hulusi Davulcu’nun getirilmesi AKP çevresinde konuşuluyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAFA KAFAYA ÇARPITILAR
KAFA KAFAYA ÇARPITILAR
BAŞKAN  BOZKURT: BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİ PEKİŞTİREN ÖZEL GÜNLERDİR
BAŞKAN BOZKURT: BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİ PEKİŞTİREN ÖZEL GÜNLERDİR