Advert
Advert
Advert

GEREKLİ PARANIN YÜZDE 54'ü TOPLANDI

Alpasrlan bebek için açılan ınstagram hesabı üzerinden yapılan canlı yayında 4 adet Atatürk tablosu satıldı.

GEREKLİ PARANIN YÜZDE 54'ü TOPLANDI
Bu içerik 775 kez okundu.
Advert

 

      SMA Hastası 11 Aylık Alparslan bebeğin tedavisi için Valilik onaylı kampanya devam ediyor. Avukat Merve Kır’ın organize ettiği sosyal medya canlı yayınında 300 bin lira destek sağlandı. Bu kampanya ile birlikte tedavi için gerekli paranın toplanma oranı yüzde 54’e ulaştı.

      Alpasrlan bebek için açılan ınstagram hesabı üzerinden yapılan canlı yayında 4 adet Atatürk tablosu satıldı.

      Gazeteci Atilla Öksüz’ün de sunumunda görev aldığı canlı yayına çok sayıda belediye başkanı, siyasetçi ve STK temsilcisi ile vatandaş katıldı. Canlı yayına bağlanarak kampanyaya hız katanlardan biri de Boks şampiyonu Ünsal Arık oldu. Yayına görüntülü bağlananlar arasında Zonguldaklı ünlü spiker Tuba Dural ve iş insanı Melis Yurtbay da yer aldı. Baştan beri kampanyaya destek olan isimlerden ZONSİAD Başkanı Necdet Tıskaoğlu da kampanyaya destek çağrısını yineleyen isimlerden biriydi. Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt görüntülü olarak katılırken bazı belediye başkanları da destek mesajları ile dikkat çektiler. İlk günden beri destekleri ile dikkat çeken Bartın Gönüllüleri ekibi yayında yeni desteklerini açıklayanlar arasındaydı. Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol, Zonguldak Belediye Meclis Üyesi ve MFA Maske ortaklarından Murat Uzun, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Dilay Küçük, Milletvekili Adayı Batu Müftüoğlu, CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Merve Aslan, Atatürkçü Düşünce Derneği Zonguldak Şube Başkanı Nazan Papila, Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Eksal Kargı, İşte Zonguldaklılar Platformu Adına Sena Mengü ve Eren Enerji de kampanyaya destek oldular.

      Başarılı bir yayın performansı sergileyen Merve Kır, çabaların devam edeceğini söyledi. Kır, hem destek olanlara hem de resimlerini bağışlayarak 165 bin lira gelir sağlanmasında katkısı olan Zonguldaklı ressam Cengiz Alabaş ile Almanya’da yaşayan ressam Gültekin Şatıroğlu’na teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT İTFAİYE TEŞKİLATI  308 YILLIK TARİHİYLE GURURUMUZDUR
BAŞKAN BOZKURT İTFAİYE TEŞKİLATI 308 YILLIK TARİHİYLE GURURUMUZDUR
PROJELERİNİ AÇIKLADI
PROJELERİNİ AÇIKLADI