Advert
Advert
Advert

DENİZ YAVUZYILMAZ KÖPRÜALTI ESNAFINI DİNLEDİ

Köprüaltı esnafı ile sorunların çözümü adına detaylı olarak görüş alışverişinde bulunuldu.

DENİZ YAVUZYILMAZ KÖPRÜALTI ESNAFINI DİNLEDİ
Bu içerik 491 kez okundu.
Advert

 

      Yavuzyılmaz, yaklaşık 6 bin metrekare alanda faaliyet gösteren 96 dükkânın işletmecisi ile tek tek görüşürken, Köprüaltı esnafı ile sorunların çözümü adına detaylı olarak görüş alışverişinde bulunuldu.

       Söz konusu ziyaretlere ve köprünün yıkım projesine ilişkin değerlendirmelerde bulunan CHP’li Milletvekili “Çözüm köprüleri atmaktan değil, esnafla gönül köprüsünü kurmaktan geçiyor” diyerek, diyaloğun güçlendirilmesi ve belirsizliklerin giderilmesi çağrısında bulundu.

     Esnafın uzun zamandır zaten perişan olduğunu söyleyen Milletvekili, “Kimse bu şartlarda ayakta kalamaz” diyerek şunları söyledi:

      “Köprüaltı esnafımızın sorunlarını dinlemek ve çözüm yolları konusunda değerlendirmeler yapmak için esnaflarımızı ziyaret ettik.

      Pandemi koşullarının belirsizliklerinden ve ekonomik açmazlardan zaten bunalmış, yorgun düşmüş esnafımız, birde yıkılması söz konusu edilen işyerleri yüzünden huzursuz ediliyor.

      Söz konusu projelerin nedenlerinin, nasıllarının ortaya konulması, bilimsel dayanaklarının kamuoyuna bütün detaylarıyla açıklanması ve en nihayetinde uygun çözümlerin geliştirilerek esnafımızla uzlaşılması gerekiyor.

     Yani çözüm, köprüleri atmaktan değil, vatandaşla duygudaşlık yapmaktan, esnafla gönül köprüsünü kurmaktan geçiyor.

      Soruna çözüm geliştirmek adına, bilimsel verilerin ışığında ve ortak akılla bizlerin de yürütmekte olduğu çalışmaları önümüzdeki günlerde değerli Zonguldak halkı ile paylaşacağız.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
VALİ YARDIMCISI VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI
VALİ YARDIMCISI VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI
3 GÜNDE 4 HEMŞERİMİZİ KAYBETTİK
3 GÜNDE 4 HEMŞERİMİZİ KAYBETTİK