Advert
Advert
Advert

3 TEMMUZ' DA SEYİRCİSİYLE BULUŞUYOR

"Ehrimen Kanlı Yol " filminin vizyon tarihi belli oldu.

3 TEMMUZ' DA SEYİRCİSİYLE BULUŞUYOR
Bu içerik 841 kez okundu.
Advert

 

   "Ehrimen Kanlı Yol " filminin vizyon tarihi belli oldu.

    2021 yılının iddialı korku filmi, “Ehrimen Kanlı Yol” 03 Temmuz'da seyircisi ile buluşacak.

   Bakacakkadı Belediyesi’nin soponsorluğunda Gökçebey ve Bakacakkadı Beldesindeki mekanlarda çekimi yapılan Yapımcılığını Uğur Karakuzu'nun , Yönetmenliğini ise Kemal Danacı'nın üstlendiği “Ehrimen Kanlı Yol” filmi sinema salonlarında seyircisine korkulu dakikalar yaşatacak.

  " Ehrimen Kanlı Yol " filminin vizyon tarihi pandemi nedeniyle ertelenmişti. Sinema salonlarının temmuz ayında yeniden faaliyete geçeceğinin açıklanmasıyla " Ehrimen Kanlı Yol "ın gösterim tarihi de belli oldu. Korku tutkunlarının heyecanla beklediği filmin ilk gösterimi, 03 Temmuz Cumartesi günü saat 17:00'da oyuncularında katılımyla Çaycuma Cine1Can sinemasında yapılacak.

    Gerçek bir olaydan filme alınan “Ehrimen Kanlı Yol” filminin oyuncu kadrosunda Mustafa Aydın, Erol Sertel, Sevim Çömlek, Duhan Çetin, Metin Köse, Aykan Sağ, Turgut Çömlek ve Murat Yılmaz'ın yer alıyor, 3 Temmuz'dan itibaren sinema salonlarında izleyenlerine korku salacak. Çekimleri Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde gerçekleşen filmin senaryosunu Kemal Danacı ve Onur Özcan kaleme aldı.

  Filmin konusu ise şöyle: 1920’de Zonguldak’ın Fransızlar tarafından işgal edilmesiyle birlikte Fransız işgal gücü komutanı burada bir köylü kızına aşık olur, fakat kız nişanlıdır. Kızın ailesi bu komutanın kızlarına aşık olduğunu öğrenince hemen nişanlısıyla kızlarının düğününü yapmaya karar verir. Düğün alayının olduğu gece Fransız komutan askerleriyle birlikte düğünü basar, herkesi öldürür ve gelini (Algelin) kaçırarak köyün dışındaki bir eve yerleşir. Köylüler bu Fransız komutandan korkup askerlerine zarar vermek için büyü yaparlar, cinlere de bu komutanı öldürtürler. Fakat Algelin sırra kadem basar.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK BELEDİYESİ AŞURE DAĞITTI
DEVREK BELEDİYESİ AŞURE DAĞITTI
BAŞKAN BOZKURT: EVİNE HOŞ GELDİN!
BAŞKAN BOZKURT: EVİNE HOŞ GELDİN!