Advert

BİSİKLETİNİZİ TAMİRE HAZIRLAYIN!

Devrek Belediyesi çocuk ve gençleri bisiklete binmeyi teşvik ediyor

BİSİKLETİNİZİ TAMİRE HAZIRLAYIN!
Bu içerik 1169 kez okundu.
Advert

 

   Devrek Belediyesi, çocuk ve gençlerin bisiklet kullanmalarını teşvik etmek amacıyla bu yıl ikinci kez “Bisiklet Tamir Atölyesi”ni kuruyor. Atölyede ücretsiz olarak çocuk ve gençlerin bisikletleri tamir ettirilecek.

   Bu amaçla Devrek Belediyesi tarafından 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü  Eski Anaokulu bahçesinde bisikleti bozuk ve kullanılmaya elverişli olmayan genç ve çocukların günboyu bisikletleri tamir ettirilecek.

   Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, çocuk ve gençlere büyük önem verdiklerini ifade ederek, bisiklet kullanma kültürünün geliştirilmesi gerektiğini, söyledi.

    Başkan Bozkurt, “Bisiklet kullanımı sağlık açısında önemli olduğu kadar ekonomik açıdan da önemlidir. İşte bu amaçla ‘Bisiklet Tamir Atölyesi’ etkinliğimizin bu yıl ikincisini düzenleyeceğiz. Bisikleti bozuk olan veya kullanmaya elverişli olmayan çocuk ve gençlerimizin bisikletlerini ücretsiz tamir ettireceğiz. Böylece çocuk ve gençlerimizin bisiklet kullanma kültürünü yaygınlaştırmayı amaçlıyoruz. Bu etkinliğimizi geleneksel hale getirerek sağlıklı nesiller yetiştireceğiz. Tüm genç ve çocuklarımızı bisikletlerini tamir ettirmek için hazırlanmaya çağırıyorum.”dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2022 RIFAT ILGAZ ŞİİR ÖDÜLÜ KATILIM KOŞULLARI AÇIKLANDI
2022 RIFAT ILGAZ ŞİİR ÖDÜLÜ KATILIM KOŞULLARI AÇIKLANDI
CAMİYE ENGELLİ RAMPASI İSTENİYOR
CAMİYE ENGELLİ RAMPASI İSTENİYOR