Advert

BAŞKAN GİRGİN OR-KOOP GENEL MERKEZ YÖNETİMİNE SEÇİLDİ

Türkiye Ormancılık Kooperatifleri Merkez Birliği (Or-Koop)’nin Seçimli 22. Olağan Genel Kurul Toplantısı Ankara’da yapıldı

BAŞKAN GİRGİN OR-KOOP GENEL MERKEZ YÖNETİMİNE SEÇİLDİ
Bu içerik 568 kez okundu.
Advert

 

  Türkiye Ormancılık Kooperatifleri Merkez Birliği (Or-Koop)’nin Seçimli 22. Olağan Genel Kurul Toplantısı Ankara’da yapıldı.

     Genel kurula Zonguldak, Bartın ve Karabük İllerini temsilen katılan ve merkezi Devrek'te bulunan S.S. Zonguldak, Bartın, Karabük İlleri ve İlçeleri Orman Köylüleri Kalkındırma Kooperatifleri Üst Birliği (Or-Koop) Başkanı Satılmış Girgin, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

     Başkan Satılmış Girgin konuya ilişkin yaptığı açıklamada, orman köylüsünün her zaman refahını, çıkarlarını ön planda tuttuklarını ve bundan sonraki süreçte de onların gelirlerinin artması yönünde çalışacaklarını, belirtti.

     Orman köylülerinin OR-KOOP gibi güçlü ve örgütlü kuruluşu olduğunu belirten Başkan Satılmış Girgin, “Eğer bugün ülkemiz ve orman köylüsü için bu kadar önemli bir kuruluş varsa, kooperatiflerimiz varsa bunu OR-KOOP Genel Başkanı Cafer Yüksel ve Yönetimine borçluyuz. Türkiye’de bunu en iyi şekilde yapan, orman köylüsünün hakkını sonuna kadar arayan ve koruyan ve bunu yaparken de devlete mevzuat öğreterek soran bir kooperatifçi olarak da hak ettiği yere getirmek için çalışan ve şahsımı böyle bir önemli göreve getiren başta Genel Başkanımız Cafer Yüksel olmak üzere Genel Müdürümüz Erdem Kaplan, birlik başkanlarımıza ve delegelerimize teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK BELEDİYESİ AŞURE DAĞITTI
DEVREK BELEDİYESİ AŞURE DAĞITTI
BAŞKAN BOZKURT: EVİNE HOŞ GELDİN!
BAŞKAN BOZKURT: EVİNE HOŞ GELDİN!