Advert
Advert

KURALAR CUMARTESİ GÜNÜ ÇEKİLİYOR

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü işçi alımında noter kurasına katılacaklar hakkında duyuruda bulundu.

KURALAR CUMARTESİ GÜNÜ ÇEKİLİYOR
Bu içerik 631 kez okundu.
Advert

 

 Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü işçi alımında noter kurasına katılacaklar hakkında duyuruda  bulundu. Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı işyerlerine, 83 adet orman işçisi, 2 adet diğer fidanlık işçisi ve bahçıvan, 3 adet aşçı, 4 adet iş makinaları bakım ve onarımcısı olmak üzere toplam 92 adet geçici işçi alımı yapılacağı açıklandı.

DETAYLAR AÇIKLANDI

Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Ostim Hizmet Merkezi tarafından bildirilen, ilgili iş yerlerine yapılan başvurulardan, talep edilen kontenjan sayısının 4 katı kadar asil ve 4 katı kadar yedek aday Noter huzurunda 03.07.2021 Cumartesi günü saat 10:00’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu, Fener Caddesi 21 Haziran Kurtuluş Alanı, No:4 Merkez/ZONGULDAK adresinde çekilecek kura ile belirlenecek. Noter Kura çekilişinin 03.07.2021 Cumartesi günü bitmemesi halinde, 04.07.2021 Pazar günü saat 10:00 da aynı adreste kuru çekilişine kaldığı yerden devam edileceği belirtildi. “Öncelikli Olanlardan Kuraya Katılacaklar” talep edilen işgücü sayısının 4 katından az olması halinde kuraya tabi tutulmayacak. Noter kurasından çıkan asil ve yedek adaylar Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü web sayfasında duyurulacak olan tarih aralığında evrak teslimi yapacak.

PANDEMİ KURALLARI UYGULANACAK

COVİD-19 salgını nedeniyle halk sağlığını korumak amacıyla kura çekimi alanında, maske takmak zorunlu olacağı açıklandı. Adaylar sosyal mesafe kurallarına riayet ederek noter huzurunda yapılacak kura çekimini izleyebilecekler. Noter huzurunda çekilen kura sonuçları 05.07.2021 tarihine kadar Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü (https://www.zonguldakobm.gov.tr) web sayfasında ilan edilecek

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BATUHAN DURDUBAŞ AVUKATLIĞA BAŞLADI
BATUHAN DURDUBAŞ AVUKATLIĞA BAŞLADI
LİSE MÜDÜRÜ AĞAÇTAN DÜŞTÜ
LİSE MÜDÜRÜ AĞAÇTAN DÜŞTÜ