Advert
Advert

ZONGULDAK KAPUZ PLAJI YENİLENDİ

"Kızlar Plaj ve Engelsiz Yaşam Merkezi de cuma günü hizmete açılıyor.

ZONGULDAK KAPUZ PLAJI YENİLENDİ
Bu içerik 1019 kez okundu.
Advert

 

      Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Kapuz plajında yapılan yeniliklerle birlikte açılışını 2 Temmuz'da yapılacağını ve aynı gün Kızlar Plajı ve Engelsiz Yaşam Park'ın da açılacağını belirtti.

      Kapuz Plajı'nınçok güzel olduğunu belirten Başkan Alan "Eski günlerdeki gibi döner yiyebileceğimiz restoranı ile marketi ile ve sağlık odası ile Kapuz Plajı'nda çok güzel hizmet vermeyi hedefliyoruz" dedi.

       Başkan Alan, şezlong ve şemsiyelerin yeterli sayıda olduğunu ve yetmezse takviye yapacaklarını belirterek şöyle konuştu;

       "Kapuz Plajı'nı yenilenen yüzüyle 1 Temmuz Kabotaj ve Denizcilik Bayramı'nda açmayı hedeflemiştik. Cuma günü gece beklediğimizin üstünde yağmur yağınca neredeyse metrekareye 42 kg yağış almamız nedeniyle plajı Cuma günü açılışını yapacağız. Fakat isteyen vatandaşlar yarından itibaren denize girebilirler. Kapuz Plajı’nda eski günlerde olduğu gibi belediyenin işletmeciliğini yaptığı döner yiyebileceğimiz marketi, kafe hizmetleriyle açılışı yapacağız.

      2019 yılında başlattığımız 3 TL. ücreti yine bu yılda devam ettireceğiz. Zam yapmayacagiz, vatandaşlarımıza plajın yeni haliyle, bebek bakım odası ile idaresiyle, mescidiyle ve sağlık odasıyla yeni Kapuz Plajı vatandaşımızın hizmetinde olacak. Plajımızın resmi açılışını 2 Temmuz’da yapacağız. Yeni işletme olduğu için ufak tefek aksaklıklar olabilir. Onları da en kısa zamanda yerine getireceğiz. Kapuz Plajı’nda vatandaşımıza en iyi şekilde hizmet vermek istiyoruz."

      Kızlar Plajı ve Engelsiz yaşam merkezinin de 2 Temmuz'da açılacağını belirten Başkan Alan şöyle konuştu;

      "Kızlar Plaj ve Engelsiz Yaşam Merkezi de cuma günü hizmete açılıyor. Engelliler Derneği başkanımız ve STK'lar ile beraber son bir inceleme yapıp resmi açılışını yapacağız. Kızlar Plajı'nda vatandaşımız zaten denize girmeye başladı Kapuz Plajı’nda da engelleme yok. 1 Temmuz’da yapılacak Belediye Meclisimizde şezlong ve şemsiyelerin ücretsiz olması görüşecek. Dün belediye meclis üyelerimizin buna katkı vereceğini düşünüyorum. Plajdaki müstecir arkadaş şemsiye ve şezlongları kiralıyordu. Zonguldak Belediyesi olarak her şeyi ile biz işleteceğiz. Ücret talebimiz olmayacak elimizde ne kadar şemsiye ve şezlong varsa hepsini vatandaşa vereceğiz. Ben Kapuz Plajı’nda emek veren bütün çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel oldu, umarım vatandaşlarımız da plajdan memnun kalacak. Biz belediye olarak insan odaklı çalışıyoruz genç, engelli Zonguldak’a dışarıdan gelen tüm vatandaşlarımız umarım memnun kalırlar. Vatandaşlarımızın talepleri olursa onları da değerlendireceğiz ve yerine getirmeye çalışacağız. Kapuz Plajı'nda akşamları müzik programı olabilir bunlar tabii ki talepler doğrultusunda olacak. şezlong ve şemsiye sayımız yetmez ise ve talep olursa belediye olarak tamamlayacağız."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
VALİ YARDIMCISI VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI
VALİ YARDIMCISI VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI
3 GÜNDE 4 HEMŞERİMİZİ KAYBETTİK
3 GÜNDE 4 HEMŞERİMİZİ KAYBETTİK