Advert
Advert

SABAHAT CEMİL ULUPINAR FEN LİSESİ YARIŞMAYA DAMGA VURDU

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Zonguldak Kitap Okuyor Projesi'nin ödül töreni yapıldı. Kitap okuma yarışmasında dereceye giren 50 öğrenci ve 4 veliye ödül verildi

SABAHAT CEMİL ULUPINAR FEN LİSESİ YARIŞMAYA DAMGA VURDU
Bu içerik 1308 kez okundu.
Advert

 

 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Zonguldak Kitap Okuyor Projesi'nin ödül töreni yapıldı. Kitap okuma yarışmasında dereceye giren 50 öğrenci ve 4 veliye ödül verildi.

  Devrek Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi öğrencileri ise lise kategorisinde büyük bir başarıya imza attı. Devrek Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi öğrencileri Zonguldak Kitap Okuyor Projesi'nde 12 dereceden 7 tanesini alarak son iki yılda olduğu gibi ilimizin en başarılı okulu olarak takdirleri topladı

 Elde edilen başarı hakkında açıklama yapan Devrek Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi Müdürü Turgay Kırgil: "Zonguldak Okuyor kitap okuma yarışması Zonguldak merkez ve ilçelerimizde düzenlenmektedir. Yarışma ilimiz okullarındaki 4. Sınıftan 12. Sınıf öğrencilerine kadar ve velilerimizin de komisyonca belirlenen beş kitabı okuyarak katılabildiği 10 kategoride yapılmaktadır.

  Kitap Severleri okuma etkinliğinde bir araya getiren ve ilimizde üçüncü uygulama yılı olan  "Zonguldak Okuyor" projesinin okuma ve ölçme değerlendirme süreci, 9 Haziranda tamamlandı. Proje kapsamında komisyonumuzun belirlediği öğrenci ve velilerimiz tarafından okunan kitapların ödül töreni 1Temmuz Çarşamba Günü gerçekleştirildi.

   Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz’ın katılımıyla gerçekleştirilen törende okulumuz öğrencileri lise kategorisinde 12 dereceden 7 tanesini alarak son iki yılda olduğu gibi ilimizin en başarılı okulu olarak büyük bir başarıya imza attı" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
VALİ YARDIMCISI VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI
VALİ YARDIMCISI VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI
3 GÜNDE 4 HEMŞERİMİZİ KAYBETTİK
3 GÜNDE 4 HEMŞERİMİZİ KAYBETTİK