Advert
Advert
Advert

ESNAFTAN BOZKURT’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, esnafı kabul etti.

ESNAFTAN BOZKURT’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Bu içerik 1450 kez okundu.
Advert

 

  Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, esnafı kabul etti.

    Devrek’te ticari faaliyette bulunan esnaf Başkan Çetin Bozkurt’u makamında ziyaret ederek Karşıyaka Mahallesinde belediye tarafından kurulmaya başlanan standlar için teşekkür etti.

    Devrek’in Karşıyaka Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde belediye tarafından kurulacak olan standlarda esnaf giyim-giysi ve yiyecek ürünlerinin yanısıra diğer ürünleri de satabilecek. Standların kurulmaya başlandığını ve bayram öncesinde açılacağını belirten Başkan Bozkurt, “İlçemizde her yıl yaz aylarında geleneksel olarak açtığımız standlarımızı geçen yaz pandemi nederniyle açamadık. Bu yıl yasakların kalkmasıyla birlikte standları kurma kararı aldık. Bu noktada esnafımızdan da standların açılması yönünde yoğun bir talep geldi. Pandemi nedeniyle ticarette ekonomik sıkıntılar yaşayan esnafımızın bu talebine duyarsız kalmadık. Ayrıca geçen yıl pandemi nedeniyle ilçemize gelemeyen gurbetçilerimizin de büyük bir bölümü gelmeye başladı. Onlarında ihtiyaçlarını karşılamak üzere bu standlara büyük önem verdiklerini biliyoruz. Tüm esnaf ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum”dedi

     Başkan Çetin Bozkurt’a duyarlılığı ve esnafı düşünmesi nedeniyle teşekkür eden esnaf, ”Başkanımız bize yanımızda olduğunu hissettirdi. Bu standların açılmasıyla yüzümüz biraz olsun gülecek, başkanımıza destekleri ve duyarlılığı nedeniyle teşekkür ediyoruz. Devrek esnafımıza belediyemizce verilen destekler bizler için çok güzel oldu, sevinçliyiz” dedi.

    Devrek Belediyesi esnaf için 150’nin üzerinde stand açacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK BELEDİYESİ AŞURE DAĞITTI
DEVREK BELEDİYESİ AŞURE DAĞITTI
BAŞKAN BOZKURT: EVİNE HOŞ GELDİN!
BAŞKAN BOZKURT: EVİNE HOŞ GELDİN!