Advert
Advert
Advert

KAHVALTI SOFRASINDA 20 YILLIK TECRÜBE

Günün en önemli öğünü kahvaltı. Devrek'te Kah-valtı Dünyası Murat'ta bu önemli öğün için aynı önem ve özenle sizlere öyle bir kahvaltı servisi hazırlıyor ki, tabir yerindeyse parmaklarınızı yiyeceksiniz.

KAHVALTI SOFRASINDA 20 YILLIK TECRÜBE
Bu içerik 1210 kez okundu.
Advert

 

 Günün en önemli öğünü kahvaltı. Devrek'te Kahvaltı Dünyası Murat'ta bu önemli öğün için aynı önem ve özenle sizlere öyle bir kahvaltı servisi hazırlıyor ki, tabir yerindeyse parmaklarınızı yiyeceksiniz. Ayrıca bu kahvaltı servisinin en önemli ayrıcalığı ise içerisinde yöresel lezzetlerin olması. Devrek'in tarihi simitçiler çarşısında bulunan Kahvaltı dünyası Murat'ta o muhteşem kahvaltıyı mutlaka denemelisiniz.

 Kahvaltı Dünyası Murat işletmecisi olan  Murat Çakar Yöresel lezzetlerle hazırladığı kahvaltı menüsü ile 20 yıldır müşterilerinin karşısına çıkıyor.

  Bölgeye özgü lezzetlerle kahvaltı hazırlayan Çakar, tam 20 yıldır müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.  Kesintisiz her sabah iş yerini acan Çakar:

  "20 yıllık tecrübe ile gelen müşterinin isteğine göre bal, kaymak, peynir, süt, çay, yumurta, zeytin olmak üzere birçok kahvaltılık çeşidiyle hizmet veriyorum. Yöresel lezzetlerin yanında ülkemizin birçok yerinden özenle getirttiğimiz çeşitli kahvaltılıklar ile müşterilerimin hertürlü isteklerine karşılk vermeye çalışıyorum. Devrek'in tarihi simitçiler çarşısında siz değerli müşretirlerimizi eşsiz lezzetlerden oluşan kahvaltımıza bekleriz."

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT İTFAİYE TEŞKİLATI  308 YILLIK TARİHİYLE GURURUMUZDUR
BAŞKAN BOZKURT İTFAİYE TEŞKİLATI 308 YILLIK TARİHİYLE GURURUMUZDUR
PROJELERİNİ AÇIKLADI
PROJELERİNİ AÇIKLADI