Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT:BİR DAHA YAŞANMAMASINI TEMENNİ EDİYORUM

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Büyük Marmara Depreminin 22.yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, “En büyük temennim böyle bir felaketin dünya da ve ülkemizde yaşanmamasıdır”dedi.

BAŞKAN BOZKURT:BİR DAHA YAŞANMAMASINI TEMENNİ EDİYORUM
Bu içerik 333 kez okundu.

 

   Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt,  Büyük Marmara Depreminin 22.yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, “En büyük temennim böyle bir felaketin dünya da ve ülkemizde yaşanmamasıdır”dedi.

    Başkan bozkurt açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

    “Bugün 17 Ağustos. 22 yıl önce bugün 17 Bin 480 vatandaşımız hayatını kaybettiği, 23 Bin 781 vatandaşımız da yaralandığı veya hayatlarını engelli olarak sürdürmelerine yol açan büyük Marmara Depreminin yıldönümü. Bu büyük deprem milletimizin yaşadığı en acı felaketlerden biri olarak tarihteki yerini almıştır.

     Acıların aynı tazelikle hissedildiği ülkemizi sarsan ve vatandaşlarımızın hayatını derinden ekileyen 17 Ağustos 1999 Büyük Marmara Depreminin Yıldönümü'nde birkez daha hüznü ve acıyı kalplerimizde hissediyoruz.

     Bu duygu ve düşüncelerle; böyle bir felaketin ve acının ülkemizde ve dünyada bir daha yaşanmamasını temenni ediyor, depremde ve son günlerde yaşadığımız sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI