Advert
Advert

BÖLGE HABER 28 YAŞINDA!

Bölge Haber Gazetesi, bugünkü sayısıyla 27. yayın yılını geride bırakarak, 28. yayın yılına girdi.

BÖLGE HABER 28 YAŞINDA!
Bu içerik 860 kez okundu.

 

 Bölge Haber Gazetesi, bugünkü sayısıyla 27. yayın yılını geride bırakarak, 28. yayın yılına girdi. İbrahim Tığ tarafından kurulan ve ilk sayısı 22 Ağustos 1994 tarihinde okuyucularıyla buluşan Bölge Haber, 27 yılı geride bırakmanın heyecanını yaşıyor. Mutluyuz, gururluyuz.

     Devrek'in güçlü sesi olarak bundan tam 27 yıl önce bugün resmi yayın hayatına başlayan genç ve dinamik gazeteniz Bölge Haber, ortaya koyduğu ilkeli ve seviyeli yayın hayatıyla sizlerden ve okuyucularımızdan aldığı destek ve güçle 28.yaşına girdi.

     27 yıllık yayın hayatı boyunca doğru ve tarafsız bir şekilde Devrek ve bölgemizin sorunlarını ortaya koyan ve bu sorunlara çözüm bulunması noktasında ısrarlı yayınlarını sürdüren Bölge Haber gazetesi, kanayan yaraları, aksayan işleri, başarılı çalışmaları, üzüntüleri ve sevinçleri en hızlı ve güvenilir şekilde Devrek ve Zonguldak'ta ve internet yoluyla da dünyanın her tarafında yaşayan hemşerilerine ulaştırmayı bir görev edindi.

     Gazeteniz Bölge Haber, başarılı yayınlarıyla Devrek ve bölge halkının olduğu gibi şehir dışında ve Avrupa'da bulunan Zonguldaklı hemşerilerinin de desteğini alarak  bölgemize yararlı olan uygulamaların ve hizmetlerin yanında ama zararlı olan her uygulamanın da karşısında olarak yapılan yanlışlıkların düzeltilmesinde de üstüne düşen görevi yerine getirmenin onur ve gururunu yaşıyor

     Gazeteniz Bölge Haber, geçen 27 yıllık süreçte oluşturduğu ciddi kadrosuyla Atatürk ilke ve devrimleri yolunda, ulusal birlik ve bütünlük, laik, demokrat ilkelerinden taviz vermeden, kimseye boyun eğmeden, bilinçli hareket ederek masa başı haber yerine gece gündüz demeden, oturmadan, yorulmadan, araştırarak, inceleyerek, kimseye leke atmadan sadece gerçekleri ortaya koyarak olayları ve yapılan çalışmaları halka yansıttı.

      Bu çalışmasıyla her zaman Devrek ve bölgenin güçlü sesi olma özelliğini koruyan Bölge Haber, tüm Zonguldak geneline aynı anda ulaştığı gibi, gerek yurt içi ve gerekse yurt dışına www.bolgehaber67.net aracılığı ile de kök salarak gerek diğer illerde gerekse yurt dışında bulunan Devrek ve Zonguldaklı hemşerilerini bölgemizde yaşanan gelişmelerden ve olaylardan haberdar etmeyi başardı.

      Zonguldak halkı adına yapılan ve yapılmayan hizmetlerin takipçisi olma görevini yerine getirme gayreti ve azmi içerisinde 27 yılı geride bırakan gazetemiz, bugüne kadar yapılan baskılar karşısında eğilmeden, prensiplerinden taviz vermeden sürdürdüğü tarafsız, ilkeli ve seviyeli yayın hayatını bundan sonraki yıllarda da sürdürme kararlılığı ve azmi içerisinde Devrek, Zonguldak ve bölge halkının sorunlarını çözmek için onurlu mücadelesini sürdürecek.

 

     Bu arada ebediyete göçen gazetemizin kurucusu, babamız Naci Tığ, Genel Yayın Yönetmenimiz Hüsnü Y. Öztürk ve Sorumlu Yazıişleri Müdürümüz Celal Ş. Telci’yi de saygı ve şükranla anıyoruz.

     Bu noktada gazetemizin bugünlerde gelmesinde emeği geçen ve destek olan tüm dost ve okuyucularımıza sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI