Advert
Advert
Advert

MİNİK ASEL'İMİZ 1 YAŞINA GİRDİ

Gazetemizin en minik ferdi 1 yaşına girdi.

MİNİK ASEL'İMİZ 1 YAŞINA GİRDİ
Bu içerik 926 kez okundu.
Advert

 

   -Sercan KAPUSUZ-

   Gazetemizin en minik ferdi 1 yaşına girdi.

   Devrek’in önemli gazetecilerinden ve Gazetemizin (Bölge Haber Gazetesi) Sorumlu Yazıişleri Müdürü Yasemin Altun Karameşe bir sene önce anne olmanın mutluluğunu yaşarken bugün küçük kızı ve Gazeteminin en minik ferdi olan “Berfu Asel”in 1. yaş gününü kutladı.

   Gazetemizin Sorumlu Yazıişleri Müdürü Yasemin Altun Karameşe ve Yasin Karameşe çiftinin kızları “Berfu Asel” 1 yaşına girdi.  Yasemin Altun Karameşe ve Yasin Karameşe çiftinin evlerinde düzenlenen doğum günü partisiyle “Berfu Asel” yeni yaşına ‘merhaba’ dedi. Özenle süslenen evde Müdürümüz Yasemin Altun Karameşe tarafından hazırlanan pasta ve börekler, doğum gününe katılan konuklara ikram edildi. Karameşe ailesini bir araya getiren doğum günün kutlamasında Yasemin Altun Karameşe ve Yasin Karameşe çiftinin arkadaşları da vardı. Doğum günü pastasını Karameşe ailesi hep birlikte kesti. Küçük Asel doğum günü için giydiği prenses kıyafetiyle ilgi odağı olurken Gazetemizin Sorumlu Yazıişleri Müdürü Yasemin Altun Karameşe ve Yasin Karameşe kendilerini bu özel günde yalnız bırakmayan tüm konuklarına teşekkür etti.

  Bölge Haber Gazetesi Ailesi olarak en küçük ferdimiz olan Berfu Asel'in yeni yaşını kutlar, uzun ve sağlıklı bir ömür dileriz. İyi ki Doğdun Berfu Asel.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT İTFAİYE TEŞKİLATI  308 YILLIK TARİHİYLE GURURUMUZDUR
BAŞKAN BOZKURT İTFAİYE TEŞKİLATI 308 YILLIK TARİHİYLE GURURUMUZDUR
PROJELERİNİ AÇIKLADI
PROJELERİNİ AÇIKLADI