Advert
Advert

BİR ÖMÜR MUTLULUĞA EVET DEDİLER

Devrek’in sevilen isimlerinden Devrek Adliyesi çalışanı Türkan-Özer Bayramusta çiftinin oğulları; Emre Bayramutsa ile Ferihan Yılmaz-Yılmaz Yazgan çiftinin kızları Elif Yazgan ile Devrek Yaşam Park’ta düzenlenen görkemli bir törenle yaşamlarını birleşti

BİR ÖMÜR MUTLULUĞA EVET DEDİLER
Bu içerik 1554 kez okundu.
Advert

   

 Devrek’in sevilen isimlerinden Devrek Adliyesi çalışanı Türkan-Özer Bayramusta çiftinin  oğulları; Emre Bayramutsa ile Ferihan Yılmaz-Yılmaz Yazgan çiftinin kızları Elif Yazgan ile Devrek Yaşam Park’ta düzenlenen görkemli bir törenle yaşamlarını birleştirdi.

 Gelen misafirleri tek tek kapıda karşılayan gelinin anne ve babası Ferihan Yılmaz-Yılmaz Yazgan ile damadın anne ve babası Türkan-Özer Bayramusta düğüne gelen konuklarla tek tek ilgilenmeyi de ihmal etmeyerek, misafirleriyle yakından ilgilendi.

  Elif- Emre çiftinin mutluluğuna Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Belediye Başkan Yardımcısı Recep Korum, Sadık Ayanoğlu, Sezai Çanakçı, Celal Ulupınar, Özcan Ulupınar,  Ali Yalçın, Melahat Aydın, Hulusi Gulseven, Adnan Akın, Halil Pekmezci, eş ve dostları ortak oldu. Çiftin heyecanı ve mutluluğu görülmeye değerdi.

   Bölge Haber Gazetesi olarak çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

                                                                                                       

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BATUHAN DURDUBAŞ AVUKATLIĞA BAŞLADI
BATUHAN DURDUBAŞ AVUKATLIĞA BAŞLADI
LİSE MÜDÜRÜ AĞAÇTAN DÜŞTÜ
LİSE MÜDÜRÜ AĞAÇTAN DÜŞTÜ