Advert

BAŞKAN BOZKURT’UN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI KUTLADI

BAŞKAN BOZKURT’UN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI KUTLADI
Bu içerik 209 kez okundu.
Advert

         Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, yeni eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

          Mesajında yeni eğitim öğretim yılının, “Ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olması dileğinde bulunan Başkan Bozkurt, öğrencilerden hem akademik başarısı yüksek hem de mutlu bireyler olmalarını, istedi.

         Başkan Bozkurt mesajında şu ifadelere yer verdi:

         “Sevgili öğrenciler, 2021-2022 eğitim-öğretim yılı bugün başlamış bulunmaktadır. Geleceğimizin teminatı olan sizlerden akademik başarının yanında, evrensel, yerel, maddi ve manevi, mesleki, ahlaki ve tüm milli değerleri kapsayan ve kuşatan olgunlaştırma, gelişme ve ilerleme, değişim ve ahlak güzelliğine sahip olmanızı bekliyoruz.

         Sevgili öğrenciler, Atatürk ilke ve devrimleri ışığında daha parlak bir Türkiye yaratılması konusunda da yapacağınız çalışmalardan hiç şüphem yoktur. Bu konuda da en büyür rehberiniz Büyük Atatürk’ün, ‘Hayatta en hakiki mürşit ilimdir’ ilkesi olmalıdır. Sizlerin, hem akademik başarısı yüksek hem de mutlu bireyler olmanızı temenni ediyorum.

        Bu duygu ve düşüncelerle başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının 2021-2022 eğitim-öğretim yılını kutluyor, şehrimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
VALİ YARDIMCISI VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI
VALİ YARDIMCISI VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI
3 GÜNDE 4 HEMŞERİMİZİ KAYBETTİK
3 GÜNDE 4 HEMŞERİMİZİ KAYBETTİK