Advert

İSPANYOL ÖĞRENCİLER ZONGULDAK'TA EĞİTİM ALACAK

İspanyol üniversite öğrencileri Ereğli'de eğitim alacak.

İSPANYOL ÖĞRENCİLER ZONGULDAK'TA EĞİTİM ALACAK
Bu içerik 376 kez okundu.

 

-Emel ÖZMEKİK ALTUNBAŞ-

İspanyol üniversite öğrencileri Ereğli'de eğitim alacak.

Erasmus kapsamında 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Güz ve Bahar döneminde İspanyol üniversite öğrencileri Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi’nde eğitim alacak.

 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Güz ve Bahar döneminde Sınıf Öğretmenliği ve Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümlerinde Erasmus kapsamında eğitim almak amacıyla İspanya’dan iki öğrenci Ereğli Eğitim Fakültesi’ne geldi. Romeo Molino Javier ve Gloria Montez Perez isimli İspanyol öğrenciler, Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi  Dekanı Prof. Dr. Soner Yavuz’u makamında ziyaret ederek fakülte binasını gezdi.

 Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi  Türkçe ve Sosyal Bilgiler Eğitimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Oğuzhan Karadeniz, Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Selçuk Turan ve Sosyal Bilgiler Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğretim ÜyesiCanan Tunç Şahin’in de yer aldığı ziyarette öğrenciler Eğitim fakültesine ve Ereğli’ye geldikleri için memnuniyetlerini dile getirerek, kendilerine yardım ve destekte bulunan bölüm hocalarına teşekkür etti.

 Prof. Dr. Soner Yavuz ise, öğrencilerekendilerini misafir etmekten ve Ereğli Eğitim Fakültesi bünyesinde bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, öğrencilere her zaman yaşadıkları sorunları aşmalarında yardımcı olacaklarını, bundan sonrada buhareketliliklerin karşılıklı olarak devam etmesi gerektiğini belirterek, Ereğli Eğitim Fakültesinin uluslararası boyuta taşımak için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini belirtti.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KOMŞULARIN KAVGASINDA KAN AKTI
KOMŞULARIN KAVGASINDA KAN AKTI
52 GRAM UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI
52 GRAM UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI