Advert
Advert

VİTRİN MANKENİNE TECAVÜZ ETTİ

Zonguldak Gazipaşa'da bulunan bir mağazada cansız manken tecavüze uğradı.

VİTRİN MANKENİNE TECAVÜZ ETTİ
Bu içerik 1087 kez okundu.

 

 Zonguldak Gazipaşa'da bulunan bir mağazada cansız manken tecavüze uğradı. Olay geçtiğimiz pazar günü meydana gelirken, sabah saatlerinde bir mağazanın önüne gelen şahsın yerde gördüğü vitrin mankenine tecavüz ettiği iddia edildi. Vitrin mankenine tecavüz eden şahıs mağaza sahibi tarafından yakalanarak polise teslim edildi.

 GÜVENLİK KAMERALARINDAN İZLENEN GÖRÜNTÜLER İSE EDİLEN PES DEDİRTTİ.

Olay, geçtiğimiz Pazar günü Gazipaşa Caddesi'nde bir mağazada meydana geldi. İddiaya göre, sabah saatlerinde açılış için mağazasının önüne gelen bir kişi, vitrin mankenini yerde gördü. Durumdan şüphelenen mağaza sahibi, vitrin mankeninin yanına yaklaşınca gördüğü manzara karşısında adeta şoka girdi. Kimliği henüz bilinmeyen bir kişinin vitrin mankenine tecavüz ettiğini gören mağaza sahibi, şahsı etkisiz hale getirerek durumu polis ekiplerine bildirdi. Şüpheli şahıs, ekiplerce polis merkezine götürüldüğü öğrenildi.

MAĞAZALARI DOLAŞMIŞ, MANKEN BEĞENMİŞ!

Güvenlik kameralarının incelenmesinin ardından, şahsın diğer mağazaların da vitrinlerini gezdiği ve içlerinden birini seçerek tecavüz girişiminde bulunduğu ortaya çıktı. Vatandaşlar bu kadarına da pes dedi.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KOMŞULARIN KAVGASINDA KAN AKTI
KOMŞULARIN KAVGASINDA KAN AKTI
52 GRAM UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI
52 GRAM UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI